reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

nie kazali. Byłam ostatnio u lekarza zobaczył pęcherzyk 11mm i pęcherzyk zoltkowy. A ja głupia sama na własna rękę zaczęłam badać tą betę i psychicznie się męczyć :(
No to masz nauczkę. Jak jest obraz na USG to nie ma potrzeby sprawdzania bety. Poczekaj na spokojnie do wizyty.
 
reklama
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, płaczę i nie mogę się uspokoić.

Powyżej 10.000 beta nie rośnie już "książkowo", dlatego nie ma sensu jej oznaczać bez powodu, bo fundujesz tylko i sobie i dziecku mega stres.
Uspokój się, przestań się nakręcać i czytać bzdury, bo Twoje nastroje mają wpływ na dziecko, o tym pomyśl ;)
 
Powyżej 10.000 beta nie rośnie już "książkowo", dlatego nie ma sensu jej oznaczać bez powodu, bo fundujesz tylko i sobie i dziecku mega stres.
Uspokój się, przestań się nakręcać i czytać bzdury, bo Twoje nastroje mają wpływ na dziecko, o tym pomyśl ;)
Dziękuję kochana! postaram się :*
 
dziękuje za otuchę

nie kazali. Byłam ostatnio u lekarza zobaczył pęcherzyk 11mm i pęcherzyk zoltkowy. A ja głupia sama na własna rękę zaczęłam badać tą betę i psychicznie się męczyć :(
Ja przy dobrej becie poroniłam....badałam, bo pierwsza ciąża, idealne przyrosty i inne cuda na kiju ....radość ogromna 🙈 w 7 tygodniu było po wszystkim. W drugiej ciąży nawet nie sprawdzałam bety 🙂 synek ma już 7 miesięcy 🙂 uszy do góry 🙂 wizyta 8 marca to wspaniały czas, już powinno być serduszko a tylko wtedy będziesz wiedzieć ,czy u maluszka wszystko ok 🙂
 
reklama
Ja przy dobrej becie poroniłam....badałam, bo pierwsza ciąża, idealne przyrosty i inne cuda na kiju ....radość ogromna 🙈 w 7 tygodniu było po wszystkim. W drugiej ciąży nawet nie sprawdzałam bety 🙂 synek ma już 7 miesięcy 🙂 uszy do góry 🙂 wizyta 8 marca to wspaniały czas, już powinno być serduszko a tylko wtedy będziesz wiedzieć ,czy u maluszka wszystko ok 🙂
Mam nadzieje ze będę się cieszyć tak samo jak Ty z maluszka 😘
 
reklama
Do góry