reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski poziom Beta- Hcg

Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
14
Cześć dziewczyny, wiem że na forum były podobne tematy na temat niskiego poziomu bete jednak wczoraj dopadły mnie wątpliwości . Przedstawię swoją sytuację: ostatni okres miałam 02.04.2018 (cykle od 28-31 dni) pierwsze badanie beta hcg zrobiłam: 07.05.2018 - 45,68, drugie 09.05.2018- 92,68 myślałam, że może się w końcu udało. Ale dla pewności zrobiłam jeszcze raz badanie 15.05.2018 wynik wyszedł jedynie 197.
Czy któraś z Was miała podobnie i okazało się, że ciąża rozwijała się prawidłowo?
Jutro mam wizytę u lekarza, bardzo się denerwuje. Boję się bo jestem po ciąży pozamacicznej i miałam raz puste jajo płodowe i poronilam.
 
reklama
Ja miałam pierwsza bete 125 ,druga 303 po 48h .
Następna wykonałam po tygodniu i była 4500 a po kolejnym tygodniu jakieś 45 tyś...
 
Myślę że powinnaś iść do lekarza jak najszybciej i się nie martwić na zapas póki co beta rośnie może nie wiele ale rośnie.
Trzymam kciuki by się udało!
 
Cześć dziewczyny, wiem że na forum były podobne tematy na temat niskiego poziomu bete jednak wczoraj dopadły mnie wątpliwości . Przedstawię swoją sytuację: ostatni okres miałam 02.04.2018 (cykle od 28-31 dni) pierwsze badanie beta hcg zrobiłam: 07.05.2018 - 45,68, drugie 09.05.2018- 92,68 myślałam, że może się w końcu udało. Ale dla pewności zrobiłam jeszcze raz badanie 15.05.2018 wynik wyszedł jedynie 197.
Czy któraś z Was miała podobnie i okazało się, że ciąża rozwijała się prawidłowo?
Jutro mam wizytę u lekarza, bardzo się denerwuje. Boję się bo jestem po ciąży pozamacicznej i miałam raz puste jajo płodowe i poronilam.
Wizyta u lekarza niewiele Ci pomoże bo przy takiej becie kompletnie nic nie widać na usg. Ewentualnie pogrubione endometrium. Ten ostatni przyrost po 6 dniach niestety nie wróży niczego dobrego. Przykro mi.
 
Dziękuję za odpowiedzi. Miałam planach jeszcze raz zrobić badanie beta hcg ale chyba już nie ma sensu.
Jutro mam wizytę u lekarza tylko czekać.
 
Wolny przyrost może równie dobrze oznaczać ciążę mnogą ...ja tak miałam. Poczekaj do wizyty :) Nie martw się na zaś :) Trzymam kciuki.
 
Myślę, że warto zrobić betę kolejny raz, bo na takim etapie może nie być nic widać na usg. Możesz też skorzystać z kalkulatora bhcg
 
Ja robiłam w odstęach 4 dniowych.
358,1008.i 12 tys.
Pęcherzyk widac przy becie 1000.a zarodek 10.000 wiec kompletnie nic nie zobaczysz i lekarz bedzie kazal bete zrobic.Ja bym jeszcze raz zrobiła :-)
 
reklama
A jak dla Mnie po tescie ciążowym najlepiej uzbroic sie w cierpliwosc nizli ciagle sprawdzac bete . wiecej stresu z tego wszystkiego widzac jakie sa rozbieżności u kazdej z pań
 
Do góry