reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe wysoka beta

Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
12
Dzień dobry. Proszę o pomoc, bo bardzo się denerwuje.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 18.05.2023, czyli dziś równo zaczyna się 7 tygodni od ostatniej miesiączki.
Wczoraj lekarz nie widział zarodka ma usg, pęcherz ciążowy jest i jest większy niż na poprzednim badaniu tydzień temu.
Zlecił mi beta hcg dziś i pojutrze.
Beta hcg 106000
Powtórzę pojutrze.
Czy możliwe Ze zarodek jest jeszcze niewidoczny, ale się pojawi? Wynik hcg bardzo wysoki..
Bardzo się martwię proszę o pomoc.. Badanie usg mam do powtórzenia za tydzień. Boje się, ze będzie puste jajo płodowe. Przy takiej becie już powinno być widać zarodek.
 
reklama
Podobno najlepsza klinika w mieście, wiec sprzęt chyba dobry. Nie wiem jakiej wielkości, nie powiedział mi, może umiesz wyczytać ze zdjęcia?
image.jpg
 
Wygląda na to, że u ciebie pęcherzyk ma 2.23 cm. Jest już dosyć spory. Mój miał 2.59 cm w 8t5d. Nie chce cię straszyć , ale nie nastawiaj się na dobre zakończenie😔 wiem, że teraz szukasz światełka bo też tak robiłam.
 

Załączniki

  • IMG_20230706_205424.jpg
    IMG_20230706_205424.jpg
    147,3 KB · Wyświetleń: 186
A pęcherzyk żółtkowy widać na USG?
Teoretycznie o pustym pęcherzyku mówi się dopiero jak osiagnie on ok. 25mm.
Te na dole pomiary GS jest to właśnie średnica pęcherzyka ciążowego. U Ciebie jest już blisko tego rozmiaru. Nie wygląda to dobrze, ale trzeba czekać.
 
Wygląda na to, że u ciebie pęcherzyk ma 2.23 cm. Jest już dosyć spory. Mój miał 2.59 cm w 8t5d. Nie chce cię straszyć , ale nie nastawiaj się na dobre zakończenie😔 wiem, że teraz szukasz światełka bo też tak robiłam.
Dziewczyny to dlaczego taka wysoka beta? Myślicie, ze jak zrobię pojutrze to będzie spadek?
 
reklama
Do góry