reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski progesteron początek ciąży

Ja nie proponuję żeby leki ktoś brał na własną rękę tylko żeby poprosił lekarza. Jeśli ten uzna, że nie jest to wskazane to nie przepisze. Nie doradzam nikomu kupowania leków bez recepty czy przyjomwania ich niezgodnie z przeznaczeniem. Proponuję o poproszenie lekarza. Proszę mi nie wmawiać złych intencji
No skoro gin teraz jej nie dał to raczej uznał, że nie powinna teraz brać proga.
 
reklama
Kazała zrobić mi betę jutro . Co prawda między piątkiem a poniedziałkiem beta urósła wg kalkulatora 100% ale to raczej o tak zamalo. Okaże się już jutro
A w prawidłowych ciążach jak rośnie beta? Na początku pewnie szybko?
Przestań analizować i doszukiwać się problemu. Poczekaj na wynik i konsultację, nie ma co wertować historii z internetu.
Ogólnie to dla mnie badanie bthcg powinno być robione tylko ze skierowaniem. Bo tak dziewczyny latają jak szalone z tą beta
 
Ja mialam piękne przyrosty bety po 200-300% ... progesteron 7, po dwóch dniach 12 i po kolejnych 2 dnia nadal 12. Była to ciaza pozamaciczna wiec jak czytam te rady o suplementacji progesteronu bez stwierdzonej niedomoga lub przynajmniej bez potwierdzenia gdzie jest ulokowana ciąża to nóż mi się w kieszeni otwiera... 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Nie autorko, nie proś o leki, ja błagałam i okazało się że podtrzymywałam CP...
Wraz z betą sprawdzaj progesteron. Jeśli cokolwiek zacznie Cie boleć to na IP koniecznie. Trzymam kciuki 🤞
 
Przestań analizować i doszukiwać się problemu. Poczekaj na wynik i konsultację, nie ma co wertować historii z internetu.
Ogólnie to dla mnie badanie bthcg powinno być robione tylko ze skierowaniem. Bo tak dziewczyny latają jak szalone z tą beta
Ty tak na serio?? Gdyby nie historie z internetu może by mnie tu nie było albo przynajmniej nie miałabym jednego jajowodu. Gdyby nie latanie na betę czy progesteron nie wyłapałabym CP tak szybko bo to właśnie z internetu dowiedziałam się co to CP. Niestety, nie każde 2 kreski = dziecko za 9 miesięcy, nie każdy ma takie szczęście wiec proszę, daruj sobie takie komentarze.
 
Ty tak na serio?? Gdyby nie historie z internetu może by mnie tu nie było albo przynajmniej nie miałabym jednego jajowodu. Gdyby nie latanie na betę czy progesteron nie wyłapałabym CP tak szybko bo to właśnie z internetu dowiedziałam się co to CP. Niestety, nie każde 2 kreski = dziecko za 9 miesięcy, nie każdy ma takie szczęście wiec proszę, daruj sobie takie komentarze.
Dobrze zdaję sobie sprawę, że nie kazde dwie kreski to dziecko,zamiast wertować strony z historiami lepiej poszukać naprawdę dobrego ginekologa. I nadal uważam, że beta powinna być na skierowanie!

Btw..Skoro Ty z internetu dowiadujesz się co to jest CP to zmień gina.
 
Dobrze zdaję sobie sprawę, że nie kazde dwie kreski to dziecko,zamiast wertować strony z historiami lepiej poszukać naprawdę dobrego ginekologa. I nadal uważam, że beta powinna być na skierowanie!
Myślę, że czasem kobiety po prostu szukają wsparcia, chcą się w ten sposób jakoś uspokoić, wygadać. Ciężko jest czekać na kolejną wizytę, wynik badania itd jak się w końcu jest w tej upragnionej ciąży. Siedziec w domu i zastanawiac sie jak jest nie jest łatwo. Jeśli ktoś chce wertować forum to niech to robi, jest to jego sprawa. Każdy jest inny. Jeśli coś komuś pomaga niech robi to co uznaje za słuszne.
 
Dobrze zdaję sobie sprawę, że nie kazde dwie kreski to dziecko,zamiast wertować strony z historiami lepiej poszukać naprawdę dobrego ginekologa. I nadal uważam, że beta powinna być na skierowanie!

Btw..Skoro Ty z internetu dowiadujesz się co to jest CP to zmień gina.
A to rozumiem że Twój ginekolog na pierwszej wizycie opowiadał Ci jakie są markery CP ? Jak wygląda ból kiedy pęka ci jajowód i ile masz czasu na dojazd do szpitala ? Jak wygląda leczenie CP, jakie są skutki metotrekastu itp itd Wow ! Gratki w takim razie 😁 podziel się wiedzą i kontaktem do Twojego, chętnie skorzystam 😁😁

Ps. Beta nie jeste badaniem refundowanym bez skierowania. Więc tak, trzeba mieć skierowanie 🤦🏽‍♀️
 
Myślę, że czasem kobiety po prostu szukają wsparcia, chcą się w ten sposób jakoś uspokoić, wygadać. Ciężko jest czekać na kolejną wizytę, wynik badania itd jak się w końcu jest w tej upragnionej ciąży. Siedziec w domu i zastanawiac sie jak jest nie jest łatwo. Jeśli ktoś chce wertować forum to niech to robi, jest to jego sprawa. Każdy jest inny. Jeśli coś komuś pomaga niech robi to co uznaje za słuszne.
Ale to nie pomaga.. w tym jest problem.
 
reklama
A to rozumiem że Twój ginekolog na pierwszej wizycie opowiadał Ci jakie są markery CP ? Jak wygląda ból kiedy pęka ci jajowód i ile masz czasu na dojazd do szpitala ? Jak wygląda leczenie CP, jakie są skutki metotrekastu itp itd Wow ! Gratki w takim razie 😁 podziel się wiedzą i kontaktem do Twojego, chętnie skorzystam 😁😁

Ps. Beta nie jeste badaniem refundowanym bez skierowania. Więc tak, trzeba mieć skierowanie 🤦🏽‍♀️
Ale jest mozliwosc wykonania go prywatnie, a nie powinno. Mój ginekolog wyjaśnił mi jakie są ryzyka bo moja beta była zła i widział mnie co tydzień z wynikami badań które zlecał. Nie musiałam dumam co się dzieje gdy coś mnie bolało bo miałam do niego numer telefonu i mogłam się skonsultować a nie szukac diagnoz w necie.
 
Do góry