reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BETA HCG

Dołączył(a)
16 Sierpień 2023
Postów
3
Hej dziewczyny, jestem trochę zestresowana wizyta w przyszły czwartek. Zrobiłam dzisiaj betę bo lekko pobolewał mnie brzuszek sprawdziłam na kalkulatorze i pokazuje mi za niski przyrost. Jak myślicie, byłam u lekarza dwa razy, na początku i jakieś dwa tygodnie temu jeszcze nie było widać serduszka. Wszystko było ok…. Jedynie miałam niski progesteron lecz dostałam luteinę dopochwowo dwa razy dziennie.
Moje wyniki
551.000 - 07.28
1755.000- 07.31
4552.54-08.02 INNA PRZYCHODNIA
74609.000- dzisiaj 16.08
jestem mniej więcej w 7 tygodniu ponieważ miałam przesuniętą owulacje. Może 8 jeszcze dokładnie nie wiem. Czy ktoś miał podobną sytuację?
 
reklama
Przy takich wysokich wartościach nie bada się bety tylko opiera na usg, ona później już zwalnia i nie rośnie tak szybko jak na początku. Lekarz kazał Ci badać betę tak często?
No i bada się zawsze w tym samym laboratorium. Przychodnie mogą być różne jeśli wysyłają próbki do tego samego labo ale to się trzeba upewnić.
Dla mnie ta beta teraz już robiona bez sensu i o niczym nie mówi :)
 
Przy takich wysokich wartościach nie bada się bety tylko opiera na usg, ona później już zwalnia i nie rośnie tak szybko jak na początku. Lekarz kazał Ci badać betę tak często?
No i bada się zawsze w tym samym laboratorium. Przychodnie mogą być różne jeśli wysyłają próbki do tego samego labo ale to się trzeba upewnić.
Dla mnie ta beta teraz już robiona bez sensu i o niczym nie mówi
Przy takich wysokich wartościach nie bada się bety tylko opiera na usg, ona później już zwalnia i nie rośnie tak szybko jak na początku. Lekarz kazał Ci badać betę tak często?
No i bada się zawsze w tym samym laboratorium. Przychodnie mogą być różne jeśli wysyłają próbki do tego samego labo ale to się trzeba upewnić.
Dla mnie ta beta teraz już robiona bez sensu i o niczym nie mówi :)
pracowałam za granicą, pierwszą zrobiłam dla pewności, jak i drugą żeby sprawdzić czy wszystko ok. Lekarz zalecił mi tą trzecią wraz z progesteronem jednak nie miałam możliwości w tym samym miejscu. Dzisiaj zrobilam bo pobolewa mnie brzuch z lewej strony. A usg dopiero 24 stąd ten stres. Dzieki za odpowiedz. :)
 
Bóle brzucha są normalne, wszystko sie tam musi przystosować :) mnie do tej pory boli podbrzusze, jednak wszystko tam ciagle rośnie. W razie jakbys miała mocny ból to lepiej jechać na sor podejrzeć na usg bo beta teraz już raczej ci nie powie czy jest ok. Chyba, że spada - wtedy wiadomo, że nie jest dobrze
 
Przy takich wysokich wartościach nie bada się bety tylko opiera na usg, ona później już zwalnia i nie rośnie tak szybko jak na początku. Lekarz kazał Ci badać betę tak często?
No i bada się zawsze w tym samym laboratorium. Przychodnie mogą być różne jeśli wysyłają próbki do tego samego labo ale to się trzeba upewnić.
Dla mnie ta beta teraz już robiona bez sensu i o niczym nie mówi :)
8+3 :) wczoraj widziałam serduszko 🥰 WSZYSTKO DOBRZE :)
 
Do góry