reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poziom beta HCG

No cóż, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to dam znać czy ta teoria potwierdza się i w moim przypadku ;)
Chociaż, ja myślę, że to dziewczynka.. :D
 
reklama
No cóż, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to dam znać czy ta teoria potwierdza się i w moim przypadku ;)
Chociaż, ja myślę, że to dziewczynka.. :D
Ja miałam nadzieję, że to dziewczynka ale po tej becie mi na forum dziewczyny zaczęły pisać, że podobno chłopiec (bo też nie miałam takich zwrotnych wyników), później po usg w 8 tygodniu też jest jakaś teoria, że jak w macicy dziecko jest na tym etapie po lewej to coś tam a po prawej to coś innego i też mi pisały, że chłopiec :D no i jest chłopiec :) nie wiem czy to ma poparcie w jakimkolwiek badaniu, ale krążą takie teorie :D
 
Do góry