reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta hcg

melka1430

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2017
Postów
47
Witam. Jestem po procedurze in vitro.
31 sierpnia miałam ostatnia miesiączkę. Owulacja powinna być 13 sierpnia ale się opóźniła o wystąpiła dopiero 16.
4 dni później czyli 20 sierpnia miałam podaną 4 dniowa blastke.
7 dpt zrobiłam betę i wynosiła 21,1
Powtórzyłam po 48 H czyli 9dpt wynosiła 48,7
Następnie 11dpt 91,1
Pierwszy przyrost był dobry po ponad 100 % ale kolejny zmalał. Bardzo się martwię :( do tego wszędzie czytam ze dziewczyny maja betę 250,400 a ja taką niska. Czy to już koniec czy jeszcze mogę mieć nadzieje ze ciaza się utrzyma :(
 
reklama
Te przyrosty wygladaja dobrze 😊 Nie jest to oszalamiajaca beta, ale jesli rosnie dobrze to wg mnie nie ma sie co martwic na zapas.
Ok 28dpt mozesz umawiac sie na wizyte serduszkowa. Bylas juz?
 
Te przyrosty wygladaja dobrze 😊 Nie jest to oszalamiajaca beta, ale jesli rosnie dobrze to wg mnie nie ma sie co martwic na zapas.
Ok 28dpt mozesz umawiac sie na wizyte serduszkowa. Bylas juz?

Dziś jestem dopiero 12 dpt. A czy możliwe żeby drugi przyrost zmalał ? Chodzi mi o to ze ładnie się na początku podwoiło a później nie :( o ten cud walczyłam 6 lat. Dlatego tak bardzo się martwię
 
Dziś jestem dopiero 12 dpt. A czy możliwe żeby drugi przyrost zmalał ? Chodzi mi o to ze ładnie się na początku podwoiło a później nie :( o ten cud walczyłam 6 lat. Dlatego tak bardzo się martwię
ma byc wiecej niz 66%. Beta to nie matematyka, nie bedzie idealnie tak samo co 48h.
In vitro to loteria, dla jednych krotsza droga, dla drugich dluzsza. Ale sie udaje. Spokojnie, na razie jest ok.
 
Witam. Jestem po procedurze in vitro.
31 sierpnia miałam ostatnia miesiączkę. Owulacja powinna być 13 sierpnia ale się opóźniła o wystąpiła dopiero 16.
4 dni później czyli 20 sierpnia miałam podaną 4 dniowa blastke.
7 dpt zrobiłam betę i wynosiła 21,1
Powtórzyłam po 48 H czyli 9dpt wynosiła 48,7
Następnie 11dpt 91,1
Pierwszy przyrost był dobry po ponad 100 % ale kolejny zmalał. Bardzo się martwię :( do tego wszędzie czytam ze dziewczyny maja betę 250,400 a ja taką niska. Czy to już koniec czy jeszcze mogę mieć nadzieje ze ciaza się utrzyma :(
Koleżanka miała betę 2 albo 4, potem urosła do 8 i już jej gin kazała odstawiać leki, a teraz sprawa się ma tak, ze kumpela za 2 tygodnie rodzi ☺️
 
reklama
reklama
Do góry