reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost bety a potem skok i przyrost bety w normie

A i w sumie od dawna nie pisałam jak sytuacja u mnie a przecież otworzyłam ten wątek 😉 U mnie jak nagle się poprawiło, tak już zostało i jestem obecnie już w 15 tygodniu 😊 Mój lekarz miał podejście, że na tak wczesnym etapie lepiej poczekać co się stanie niż podtrzymywać na siłę, więc czekałam w napięciu miesiąc na kolejną wizytę czy coś się wydarzy. Na szczęście jak poszłam to było słychać serduszko 😍 Teraz jestem już po prenatalnych i NIFTY i wszystko dobrze, zdrowy chłopak 😊 Także liczę na to, że mój przykład pokaże, że nie zawsze słabe początki kończą się źle 😉
Bardzo współczuję wszystkim w podobnej sytuacji jak byłam na początku, bo wiem, że to mnóstwo stresu i zmartwień co dalej, czy z dzieckiem będzie dobrze, czy ze mną będzie dobrze, czy sobie z tym poradzę jak będzie to pozamaciczna lub poronienie. Mnóstwo pytań, na które nie da się uzyskać odpowiedzi od razu, tylko trzeba czekać co przyniosą ciągnące się w nieskończoność kolejne dni i godziny..
 
reklama
Nieee... Udało się 2.5 roku później 😉 Ale cykle miałam potem normalne, owulacja była tylko nie wychodziło 😉
 
Do góry