reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Niski przyrost Hcg 6 tydzień

Rozwiązania
0
Witam , jest to moja pierwsza ciąża byłam u lekarki i powiedziała że powinnien być to 6 tydz. Ale na usg nic nie widać. Zaleciła mi badanie hcg wynosiło 440 , wczoraj 550 ale na usg nic nie widać , dziś beta ma 598 , czy mam się czegoś obawiać , mam plamienia ale lekarze nic a ten temat nie mówią czy to normalne ?

reklama

nnat.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tu lekarze powinni zawyrokowac.
Przyrost w ciągu 48h powinien zwiększyć sie jeśli dobrze pamiętam o ok 66%.

Fado123

Rozwiązania
2
Trochę mały ten przyrost , ale to jeszcze nic nie oznacza ,oby u Ciebie dobrze się skończyło, trzymam kciuki

Rozwiązania
0
No właśnie sami nie wiedzą jestem 3 dzień w szpitalu i codziennie mam pobieraną bete. A jeszcze nic konkretnego mi nie powiedzieli

nnat.

Rozwiązania
0
Przyrost niestety za mały... w 6tyg beta powinna być znacznie większa albo chociaż pęcherzyk ciążowy widoczny na usg
W 6tc na USG już powinno być coś widać...
Wiecie, zawsze owulacja mogła się przesunąć i może być za wcześnie jeszcze...

Ja tak w pierwszej, straconej, ciąży miałam. Licząc według ostatniej miesiączki byłam w 9 tc a na usg i wg wyników bety, która rosła książkowo, 5 tc i na pierwszym usg widać było tylko pęcherzyk.

kaylla

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Na USG z reguły widać coś przy becie powyżej 1000.
Niestety przyrosty są zbyt małe, co nie rokuje dobrze. Oczywiście są przypadki, że beta się później rozbuja, ale jednak większość takich sytuacji nie kończy się dobrze:/

reklama
Rozwiązania
0
Nie chce Cie martwić... chciałbym napisac że bedzie dobrZe i zarodek sie pojawi, jednak nie ludzila bym sie. PrZechodziłam prze to co Ty teraz 2 razy. I za kaŻdym razem konczylo sie lyzeczkowaniem. To straszne, ale bera stanowczo za malo przyrasta...Liczyla bym na cud...ktory czasem może sie zdarzyc. Trzymam kciuki

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Niestety nie liczyłabym tutaj na cud. Zwłaszcza, że masz plamienia, więc wnioskuję, że coś już niedobrego zaczyna się dziać. Przygotuj się na najgorsze.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry