reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Niski przyrost Hcg 6 tydzień

Rozwiązania
0
Witam , jest to moja pierwsza ciąża byłam u lekarki i powiedziała że powinnien być to 6 tydz. Ale na usg nic nie widać. Zaleciła mi badanie hcg wynosiło 440 , wczoraj 550 ale na usg nic nie widać , dziś beta ma 598 , czy mam się czegoś obawiać , mam plamienia ale lekarze nic a ten temat nie mówią czy to normalne ?

reklama
Rozwiązania
0
Witam , jest to moja pierwsza ciąża byłam u lekarki i powiedziała że powinnien być to 6 tydz. Ale na usg nic nie widać. Zaleciła mi badanie hcg wynosiło 440 , wczoraj 550 ale na usg nic nie widać , dziś beta ma 598 , czy mam się czegoś obawiać , mam plamienia ale lekarze nic a ten temat nie mówią czy to normalne ?
Hej. Poproś o dokładniejsze zbadanie. Ja przechodziłam to pol roku temu, niski przyrost, brązowe plamienie, byłam w dwóch szpitalach dopiero w drugim stwierdzono ciąże pozamaciczna, od razu trafiłam na stół operacyjny. Trzymam kciuki żeby jednak nie było tak w Twoim przypadku :)

drzew

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Uważam tak jak koleżanka wyżej Naciskaj na lekarzy, pytaj o ciążę pozamaciczna Plamienia i niska beta wskazują że to niestety może być to :-( :(

Madlein

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Niestety przyłączę się do poprzedniczek. Zbyt mały przyrost. Może to świadczyć o ciąży pozamacicznej. Wkrótce powinno coś się wyklarować. Powodzenia

kaylla

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Może świadczyć o ciąży pozamacicznej, ale nie musi. Czasem po prostu jest to źle rozwijająca się ciąża. Moja koleżanka tak miała - beta rosła, ale stanowczo za wolno. Też podejrzewano ciążę pozamaciczną, ale w jajowodach nic nie było. Potem udało się zlokalizować zarodek w macicy, czyli tam gdzie powinien być. No ale beta stanowczo za słabo przyrastała. Po około 1,5-2 tygodniach takich przyrostów, kiedy to miała już skierowanie do szpitala, wieczorem dostała krwawienia takiego jak okres, kolejnego dnia była na USG i już nic nie było w zarodku. Tak więc u niej było to szczęście w nieszczęściu, że nie była to ciąża pozamaciczna, i dodatkowo nie było potrzeby łyżeczkowania itp.
Autorko daj znać jak u Ciebie się sytuacja rozwinie. Czy jednak beta się rozbuja, czy nie koniecznie.

Rozwiązania
0
Jeśli okaże sie, że musisz mieć zabieg to... nie czekaj po stracie na kolejną ciążę... zrob odrazu badania na genetyczne w kierunku trombofili wrodzonej. Żebys za pare miesięcy nie prZeżywała tego poraz kolejny. Tylko byla prowadzona na heparynie drobnoczasteczkowej. Niestety ja dopiero po 2 starcie trafilam na fachowego lekarza, ktory znalazl przyczynę niepowodzen.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry