reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Niskie beta i brak objawów w 5-6 tyg?

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
2 039
Beta 01.03 wyniosła 561. Jak to lekarz powiedział- niska ale rośnie. Byłam na usg 03.03 i jest pusty pęcherzyk 4mm (ok 5 tydzien). Lekarz mówi, że nie powie mi, że jest wszystko dobrze bo różne rzeczy się zdarzają i mam czekać. Za tydzien-dwa kolejne usg. Brak objawów cały czas.
Kiedy była ostatnia miesiączka? Czy znasz datę owulacji wyznaczoną monitoringiem? Jeżeli nie to ciąża może być po prostu młodsza. Ja w drugiej ciąży poszłam na wizytę, też był tylko pęcherzyk, tydzień później biło już serduszko. Mój pęcherzyk w styczniu skończył rok. Lekarz nie może ci powiedzieć, że będzie ok, bo na tym etapie tego nie wie. Więc uprzedza, że różnie może być. Nie martw się i zaczekaj do kolejnej wizyty. Wiem, że to trudne, ale zamartwianie niestety nie pomoże. Najważniejsze, że beta rośnie prawidłowo 🙂 to dobry znak
 
reklama
Dołączył(a)
28 Luty 2021
Postów
10
Byłam na badaniu 11.03 i ukazał się zarodek o crl 1.9 mm... co daje ok 5 tydzien ciąży.(w tym dniu byłam w 7t5d) Zgłupiałam bo ponad tydzień wcześniej był sam pęcherzyk, który wskazywał też na 5 tydzień.
 
Do góry