reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów zapłodnienia

Dołączył(a)
8 Maj 2023
Postów
11
Czy w czasie starań między owulacją a okresem miałyście jakieś objawy zapłodnienia?
Jakiekolwiek bóle implantacyjne, czułyście że jest inaczej, cokolwiek?
Mam cykle 28 dniowe. Współżyłam w 10 i 14 dniu cyklu.
Dzisiaj mam 18 dzień cyklu i nie odczuwam żadnych zmian… a do dnia spodziewanej miesiączki jeszcze trochę zostało
Jak było u was?
 
reklama
Nie ma czegoś takiego jak objawy zapłodnienia.
Jest plamienie implantacyjne, ale występuje u niewielu kobiet

Edit. Bo widzę, że musisz założyć 10 wątków na ten sam temat - do implantacji dochodzi po między 6 a 12 dni po owulacji
 
Tutaj też Ci odpiszę bo dawni takich ananasów nie było 😆
'' a niby skąd mamy Ci to powiedzieć i wiedzieć? Skąd wiesz, że wgl masz owulację? Jakie objawy zapłodnienia 🤣🤣🤣🤣 ? Cofnij się do szkoły na lekcje biologii 😃😃
 
A to są jakieś objawy zapłodnienia ? 😶😯
Jeśli ( JEŚLI ! ) takowe są, to mnie ominęły bo żadnych nie miałam. Plamienia implantacyjnego też nie.
Zresztą nawet objawy ciążowe mnie ominęły 🤔
Poza wstrętem do kawy ale to w okolicach 3miesiaca i poza ciągłymi nocnymi zgagami ale to od 6 miesiaca.
Aaa no i poza rosnącym brzucholem ale to też później .


...
WRÓĆ !!!
jak miałam dostać okres to go nie dostałam 😅
 
Tez wspolzylam w 10 i 14 dniu cyklu o ciąży dowiedziałam sie jak zrobiłam test. Objawy ciąży przyszły około 7 tygodnia albo nawet później. Dokładnie nie pamiętam.
 
reklama
Do góry