reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie ciśnienie w ciąży

Kala2501

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Lipiec 2020
Postów
29
Hej przyszłe mamusie🥰 czy któraś z Was tez ma słabe ciśnienie ? Ja mam zazwyczaj 94/60 i często boli mnie głowa -.- jak sobie z tym radzicie ? Czy to zle jak mam cały czas takie niskie ciśnienie ?
 
reklama
Jestem obecnie w 34+1 tc :) cała ciąże mam niskie ciśnienie i nie przeszkadza mi to w niczym, a i ciąża przebiega dobrze. Lekarz ginekolog nie widzi w tym nic złego :) groźne w ciąży jest wysokie ciśnienie. Także myśle, że nie masz się co martwić 😊
 
Całe życie mam niskie. Zawsze mi mówili, że dobrze. Czytałam też, że niskociśnieniowcy żyją dłużej 😂 jeżeli nie jest jakieś tragiczne to się nie ma co przejmować. Możesz kawę na podwyższenie.
 
W ciąży lepiej mieć niskie niż wysokie. Ja też miałam niskie i dzidziuś już obok :)
 
Jak sobie radzić z ciśnieniem? Nijak. Jak z bólem głowy? Przeczekać albo wziąć paracetamol. Co ciekawe, mój ginekolog i neurolog uważają, że nawet ketonal można.
 
Ja mam identyczne jak Ty. Jak polozna mi mierzy to zazwyczaj jest 100/70 (bo już jestem troche zestresowana to i cisnienie wyższe 😁🤣🤣🤣🤣🤣)
 
Ja tez ostatnio jakies niskie. 26tc. Nawet jak sie mega zdenerwowałam to mialam 100/60.. Czasem głowa pobolewa i chodzę senna ale nic z tym nie robie, ewentualnie jakas lekka kawa czasem, lepiej niskie niz wysokie :)
 
reklama
Do góry