reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nisko ułożone dzieci

ashisohi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2018
Postów
185
Jestem w 27 tygodniu w ciąży bliźniaczej, dzieci leżą bardzo nisko wręcz czuje ruchy tylko na dole ale nie są to ruchy intensywne, ale takie jakby kłujące i bolesne uciskanie tylko nie jestem pewna na co czy na szyjke czy pęcherz już mnie to dobija bo od kiedy się ruszają leżą tylko na dole a teraz jeszcze cały czas mnie to boli, może ktoś jeszcze tak miał dodam że ułożone są raczej miednicowo
 
reklama
Ja mam podobny problem. Jestem w 34 tygodniu ciąży, córeczka ułożona już główką w dół. Odczuwam ruchy bardzo nisko w okolicach spojenia łonowego i takie uciskanie czasem na pęcherz a czasem na szyjkę. Lekarz stwierdził, że już nie ma sensu mierzyć szyjki na tym etapie. Z badania wiem tylko, że jest zamknięta i twarda.
 
I ja tak mam! Brzuch bardzo nisko, dziecko nisko. Ruchy są nieprzyjemne, bolesne: po szyjce, odbycie. Ciągłe chce mi się siku. 31tc.
Ps. Od początku była nisko niestety- mam ciąże leżącą.
 
Do góry