reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocne zycie dzieciaczków

bpcianek22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2005
Postów
74
hej dziewczyny też macie takie problemy, moja kruszynka budzi od zaśniećia czyli ok godz 19,30 srednio co 1,5 godz po czym jest kryzys około 1,30-2,00 karolinka wstaje i mamusiu ja juz nie śpiem - i tak jest do 4-4,30 kiedy to zwykle mój bobas zasypia. zwariować można. a jak tam u was?
 
reklama
Moja od zawsze ma kłopoty z wieczornym zaśnięciem. Trwa to od 0,5 do 1 godz. Jest cały rytuał, czytanie książek, żegnanie się ze wszystkimi zwierzątkami, obrazkami i innymi, a i tak jak ją kładziemy do łóżeczka to podnosi wrzask. Trzeba ją wtedy zostawić na 1-3 min. wrócić i dać smokulca. czasem działa za 1 razem, czasem za 3..taki typ.
W nocy, gdy budzi się, dostaje smoka i śpi dalej. Miała kilka nocek, gdzie o 00.00 budziła się wypoczęta i skora do zabawy (ale na szczęście trafiło na babcię-my byliśmy na wczasach). Gdy nam się budzi, nie zapalamy światała, siadamy obok i czekamy aż zaśnie.
 
bocianek wspolczuje ale moze to tylko taki kryzys i niedlugo przejdzie:tak:
u mnie to byly takie noce ze maly budzil sie kolo 1 i juz nie bardzo chcial spac ale wzielam sie na sposob i po prostu pozniej go klade tak kolo 21 i teraz odpukac spi cala nocke:-)no czasem cos kwenknie przez sen ale podam mu mocka i spi dalej:-)
 
bpcianek22 u mnie też jest kilka razy pobudka w nocy, ale zaraz zasypia jak dostanie cyca, bo smoczek to wyrzuca :-(. Najdłuższy sen Oli to z dwoma pobudkami. Ale nigdy nie święce światła i nie odzywam się, żeby nie rozbudzać .
Może faktycznie spróbuj troszkę później kłaść do spania :nerd:, sama nie wiem co Ci doradzić.
 
Dorotak, Cynamonka dokładnie to samo.Do tego wspina się na mnie w nocy, przełazi po mnie a jak za długo mnie nie czuje to siębudzi płacze.Wyglądam i czuje się jak Zoombie;-)Skory do zabawy w nocy nie jest ale, nawet jak śpi spokojnie to się budzi ze trzy razy na cyca.Zasypia k.21, budzi siię o 6 rano.Ja chce się wyspać....
 
Ech, Wasze to się budzą na cyca, a moja budzi się, bo chyba ma taki kaprys.:wściekła/y:.
W nocy nie je, czasem wypija butlę soku.Ale potrafi kręcić się i godzinkę.Mój facet wściekły, bo nie może się wyspać, a ja...Mam taki sen że zazwyczaj nie słyszę jak Oliwka się budzi :zawstydzona/y:.Mam nadzieję, że to kryzys (choć jak na mój gust trochę przydługi ten kryzys) i znowu będziemy w nocy spać, a bawić się tylko w dzień :tak:
 
reklama
Madzia też cyca w nocy po kilka razy:tak: Ale śpi z nami i jak tylko szuka to ja jej myk cycusia i zasypia od razu. Czasami to nawet nie pamiętam czy ją karmiłam:zawstydzona/y: Bywają jednak i takie nocki jak dziś. Małą coś bolało i okropnie się rzucała i popłakiwała. Myślałam że ząbki ale to chyba był brzusio:no:
 
Do góry