reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnik

reklama
Jolka, ja też gratuluję! Proszę jaki porządny facet z tego mojego Zięcia.
Ja też w końcu muszę kupić bo ciągle zapominam.:baffled:
 
Jolka gratulacje dla Maksia:tak:

Ja myslalam nad tym dlugo. Po glebszych rozmyslaniach doszlam do wniosku, ze zamiast nocnika kupuje taka deske na deske. BOOO..jak pomyslalam, ze trzeba go...czyscic. To stwierdzilam, ze nieee bardzo mi sie to widzi - tym bardziej, ze Suri funduje mi 5-6 kuponow na dzien. A co ma mamusi zalowac! ;-)

anni miałam dokładnie takie same przemyślenia:-D:-D:-D
ale w końcu stwierdziłam, że spróbuję i kupię nocnik, może Staś będzie z niego korzystał jak będzie pod opieką dziadków, albo tatusia;-)

no i dzisiaj kupiłam, oto krótkie fotostory z pierwszego spotkania:

"Ale fajowa zabawka!"



I telewizję można na tym pooglądać....



"Rewelacja. Jak przyjemnie chłodno w pupę"



Staś nie jest taki zdolny jak Maksiu, więc w nocniku nic nie wylądowała. Może i dobrze....;-)
 
toska powalają mnie minki Stasia
k045.gif
 
Toska, odnoszę wrażenie, że Staś doskonale zadaje sobie sprawę z tego, jakie wrażenie robią jego minki i OCZY, i robi to specjalnie.:-D
 
reklama
Toska, odnoszę wrażenie, że Staś doskonale zadaje sobie sprawę z tego, jakie wrażenie robią jego minki i OCZY, i robi to specjalnie.:-D

:-D:-D:-D
czasami tez odnoszę takie wrażenie:dry:

Toska oczy jak 5 zlotych ma moj zieciu...piiiekne:)))
Mojemu zieciowi we wszystkim do twarzy ,nawet z nocnikiem:-D

Patrzcie na ten;-)Mamas and Papas Squeaka Duck Potty - RRP £15 new on eBay, also, Potty Training, Baby (end time 29-Feb-08 22:36:59 GMT)

Olla ty to chyba fajną teściową będziesz:-D, same komplementy przyszłemu zięciowi prawisz:tak:, Czy to tylko tak przed ślubem?;-)

Fajny nocnik.

Ja kupiłam taki najzwyklejszy w Smyku za całe 9,90)

No i są pierwsze efekty nocnikowania:tak:

Staś zrobił do niego siusiu:tak::tak::tak::cool:
 
Do góry