reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnik

reklama
Te nakładki sa fajne ale raczej dla starszych dzieci, na razie spróbuję z nocnikiem, jak nie przypasuje Laurze to poczekam i zacznę później na tą deske ja sadzać.
 
:-D:-D:-D he he kupiłam wreszcie nocnik, kaczuszek nie było więc wzięłam jaki był - z Misiem. Teraz tylko czekam aż się Milusiński zbudzi, ciekawe czy będzie wiedział co ma zrobić :nerd:

Paolka to twoja Jasminka jest chyba rekordzistka nocnikową. Gratki!
 
Szopka to szczęście miałaś, bo z misiem jest lepszy niż z kaczuszką :-D my też z misiem mamy :tak:
 
Tak was czytam i sie zastanawiam czy to oby na pewno watek o 9 miesiecznych dzieciach:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

GRATKI oczywista :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dzięujemy za gratulacje, ale to żaden wielki wyczyn mojego syna, ponieważ, po pierwsze Staś robi 4 qpsony dziennie, więc nie trudno uchwycić jeden do nocnika:-D i po drugie uwielbia siedzieć bez pieluchy - obojętnie gdzie:tak:

My mamy tez nocnik od piatku. Franek codziennie rano robi do niego siusiu, a czasami w dzień rónież. Ja kupiłam taki, pomimo melodyjek, które mozna wyłączyć, jest to tron, godny królewicza. Franek uwielbia na nim siedzieć :-D FISHER PRICE MUZYCZNY NOCNIK ROYAL POTTY +GRATIS!! (317743041) - Aukcje internetowe Allegro

Fajny nocniczek, ale jakbym kupiła Stasiowi taki tron, to obawiam się, że - przy całej jego sympatii do siedzenie na nocniku - Staś by na nim chyba nawet spał:-D (taki byłby nim zachwycony;-))
 
reklama
Do góry