reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

reklama
Brawo...
a nasz nocnik stoi w kacie, w lecie bedziemy sie uczyc, narazie niech sie dziecko nie stresuje. :tak:
 
Brawo...
a nasz nocnik stoi w kacie, w lecie bedziemy sie uczyc, narazie niech sie dziecko nie stresuje. :tak:
ja tez zamierzam tak na powaznie nocnikowac w lecie, ale poki co sadzamy ja dwa, trzy razy dziennie. Julce sie to bardzo podoba i jest bardzo zadowolona jak nocnik gra wiec niema co jej odmawiac radosci, a siedzi taka dumna ze az chce mi sie smiac:-D:rofl2::laugh2:.
dziekujemy kochane ciocie za gratki.:-)
 
pewnie ze podstawiałam nocnik.. przestaje sikac albo obraca sie w druga strone i sika obok:wściekła/y:teraz zabieram nocnik z soba do wc i "sikamy" razem.. znaczy ja do wc a Kubus ma siedziec na nocniku.. na razie bez efektów...
a dla Juli gratulacje!!
 
Marcela to idento jak u nas. Jak Emi widzi że idę na kibelek, to ona też... zawsze! I tak sobie razem sikamy - ja do wc a ona na nocnik. Tylko my mamy nocniczek w łazience, więc raczej rzadko go używamy poza tym pomieszczeniem.
 
Lorien mi własnie o to chodzi ze załapie jak mnie bedzie widział.. ale niestety.. próby sadzania go na nim koncza sie płaczem.. i owszem sika poza pampers nawet mówi sii.. ale niestety nie do nocnika:wściekła/y:
 
reklama
Do góry