reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

reklama
Na pewno panom by się spodobała Lorien biegająca bez majtek, ale za to narobiłaby sobie wrogów wśród sąsiadek ;-)
 
my dopiero bedziemy kupowac nocnik ale teraz to juz sama nie wiem jaki:baffled::baffled::baffled:
bo myslelismy o tym grajacym ale widze ze zdania podzielone wiec juz sama nie wiem...najgorzej jak sie nie sprawdzi. a jakie polecacie?
 
Emilka ma niegrające, o czym wspominałam.
U Babci jest taki z kaczuszką, a w domu mamy z Kubusiem i chyba ten drugi trochę wygodniejszy :tak:
 
Martucha My też używamy niegrających nocników. Mamy dwa: jeden w domu, a drugi u babci. Ale dla chłopców najlepsze są z takimi wyższymi "przegródkami" pomiędzy nóżkami (cholerka nie wiem jak to nazwać :baffled::no:). Im wyższe tym lepiej, bo jak są niskie to często siusiu ucieka poza nocnik, a nie do nocnika ;-) Takie niskie nocniczki są dla dziewczynek :tak:
 
dziekuje wam bardzo dziewczyny, zobacze co tu u nas w sklepach maja i mam nadzieje ze od jutra zaczniemy oswajanie:tak::tak::tak::tak:

Lorien znowu jestem w szoku co do Emilki!!! ale bede pamietac zeby wysadzac Nikusia zaraz po spaniu to moze tez szybko zalapie:-):-) a ty ja zaczelas sadzac jak miala 6 miesiecy( bo gdzies to chyba tutaj czytala ale nie jestem pewna) a pozniej zrobilas przerwe czy to tak z pol roku trwa nauka??
wydaje mi sie ze moj synek nie zalapie tego tak szybko, no ale zaczne probowac:sorry:

Monia77 dzieki za wskazowki co do chlopcow, napewno bede szukac z wyzszym przodem hehe:tak::-D:-D
 
Kurczaczki nie pamiętam ile Emilka miała, jak zaczęła siadać na nocnik ale musiało to być około 6 miesięcy, kiedy już stabilnie siedziała. Pamiętam że cioteczki troszeczkę były podzielone w zdaniach, ale ja się nie ugięłam i mam oto wypracowane nocniczkowanie. Wiadomo, że i tak większość potrzeb załatwia w pamperka, ale i tak mamy sukcesy. Dzisiaj u Babci na przykład usiłowała pokazać, że chce kupkę, ale nikt nie załapał, bo byliśmy zagadani aż w końcu pocisła w pamper.
Acha a przerwy nie robiłam, odkąd pierwszy raz usiadła na nocnik, codziennie na nim siada. :tak:
Rano obowiązkowo jest siku i wieczorem przed kąpielą, a w ciągu dnia to różnie bywa.
 
reklama
Dzisiaj u Babci na przykład usiłowała pokazać, że chce kupkę, ale nikt nie załapał, bo byliśmy zagadani aż w końcu pocisła w pamper.

wow:rofl2::-):-) jestem pod wrazeniem ze juz nawet daje znac!
kurcze ta twoja Emi to jest w ogole do przodu ze wszystkim:tak::tak:
 
Do góry