reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowanie

Wiki hihihi moj jak wola PI PI tzn ze chce pic..:-):-) a ucze go ze kupka to bee albo ee ee a siku to si si....
 
reklama
Ja mam mieszkanie poszczane jakbym szczeniaka przygarnęła.Panele pod dywanem to chyba mi wyżre .
Kupa w kącie nie raz była, tyle dobrego z tego jej smrodu, ze ją łatwo zlokalizować.

Najczęściej Miku biega z gołym tyłkiem - ja mam ciepło w mieszkaniu. Do nocnika raczej nie robi, chyba ze na stojaco.
Woła siii w trakcie lub kilka sekund przed a najlepiej po.
Jak ma dzień czyścioszka to idzie po szmatę do łazienki , wyciera siku , następnie szmatę do pralki , nawet poprzyciska co trzeba i czeka na wirowanie ( pralkę mam z prądu wyłączoną) No, ale to nie na temat:dry:.
Sika do kibla i czasami zrobi kupę. Boi się sam siadać ale chce, wiec siadam z nim, przesuwam się do końca a jego na początku sadzam i leci. Kupiłam nakładkę ale nie chce na niej siadać.
Kupa u nas to kupa po prostu. Kupa jest kupa :-p;-)
Pi to u nas mysz, bee to coś brzydkiego a ja nie chce go uczyć , ze kupa jest be. Jest bo jest. Niech się cieszy jak zrobi, lżej mu w brzuszku. Jak zrobi do kibla to kupa na wagę złota, oklaski, brawo, brawo itp.

Generalnie to czekam do lata.
 
Dokładnie u nas tez kupa czy siuku to klaskanie brawo buziaki ... oczywiscie zrobione w pore gdzie trzeba.
Ja mam wszedzie panele kuchnia przedpokoj terakota. Terakota pal szesc najgorzej to nasze wyrko vanisch i heja :sorry: na cale szczescie zadko mu sie to na naszym łózku zdarza. Z dywanem gorzej ... zapieram jak cos ale i tak czekam jak juz bedzie dobrze calkiem oddam go do pralni :tak:
 
Nasza woła "kupa" jak chce kupkę ale gorzej z sikaniem mówi "siku" ale zazwyczaj po fakcie:eek: Teraz nie chce zakładać pieluchy i nie wiem czy właśnie nie zacząć porządnie uczyć sikania w nocnik. :tak:
 
u nas akcja nocnik bez większych efektów, niestety...Mati puszczony bez pieluszki, owszem powie mama siku, ale stojąc nad kałużą :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
My sikamy na nocnik wtedy kiedy moja królewna nabierze ochoty , a nabiera coraz częsciej . wczoraj byłą piękna kupa:tak: najczęsciej jak mamusia idzie to zuzia też ,ale jeszcze dużo idzie w pieluchę. Na razie nie mogę jej puścić bez bo by umarzła ale zrobi sie cieplej to zobaczymy. Jak sie zaprze to nie będzie ale na razie etap że chce i niech tak pozostanie
 
reklama
Ja mam mieszkanie poszczane jakbym szczeniaka przygarnęła.Panele pod dywanem to chyba mi wyżre .
Kupa w kącie nie raz była, tyle dobrego z tego jej smrodu, ze ją łatwo zlokalizować.


Kupa u nas to kupa po prostu. Kupa jest kupa :-p;-)
Pi to u nas mysz,
Generalnie to czekam do lata.

:-D:-D:-D:-DNORMALNIE NIE MOGE:-D:-D:-Djakbym czytala o swoim(kiedys)kocie:-D
U nas kupa to tez kupa.generalnie malo jest rzeczy co mowimy zdreobniale lub inaczej:sorry:pi tez mysz:tak:

Ja mam wszedzie panele kuchnia przedpokoj terakota. Terakota pal szesc najgorzej to nasze wyrko vanisch i heja :sorry:. Z dywanem gorzej ... zapieram jak cos ale i tak czekam jak juz bedzie dobrze calkiem oddam go do pralni :tak:
:-D:-D
boshhh wspolczuje wam.ja juz napewno czekam do lata:-D:-D:tak:

Dzis zrobil kupe oczywiscie w pampersa pytam sie czy zrobiles....a on kiwa glowa ze tak:tak:u nas tylko taki maly postepjesli chodzi o wolanie:-D:-D:-D
 
Do góry