reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe sprawy

No ja sobie ostatnio zapolowałam. Madzia zrobiła ślicznie kupkę na nocnik, ja cała szczęśliwa brawo jej zrobiłam, pochwaliłam i poszłam wypróżnic nocnik. Przychodzi za mną mała i mówi "Kupa, tam!" Ja patrzę a drugą kupkę Madzia zrobiłą na dywan:dry:
madzia jest nieziemska ale sie usmialam:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
dzisiaj Sara zrobiła siku na panele- latała z goła pupa latała i przychodzi do mnie i mówi- "no no no"- po czym połozyła sie w te siki nim zdazyłam sprzatnąc:baffled:
 
he, he...widzę że coraz więcej super opowieści...zbliża się lato więc zapewne kazda z nas będzie miala co do opowiedzenia...
mnie Lila ostatnio zdziwila tym, jak szykowalam się rano do pracy a Lilia plątala się koło mnie, nagle weszła do łazienki, podniosła klapę od kibla i zaczęla ściągać spodnie. może i chciala coś tam zrobić ale że ja nie miałam czasu, podciągnęlam jej galoty i heja na stację:crazy::no:.
 
Moje kochanie po domu biega bez pieluchy.Dziś posadziłam go na WC.Posiedział, próbował włozyć do środka ręke, po czym po 3 min nasiusiał na podłoge:sorry2:
 
maly gigant:-D

moj sebollo ostatnio zwial mi jak mu zmienialam pieluche i elegancko nasiorkal mi na podloge w kuchni:rofl2:musze mu kupic nocnik ale nie wiem czy bedzie z niego korzystal:sorry2:

wczoraj na placu zabaw podsluchalam rozmowe dwoch matek jedna uczyla juz swoja 16mc corke robienia na nocnik i mala latala bez pampka:confused:i nasikala sobie w majtki:sorry2:
 
no to zaczną nam się sprzątania posikanej podłogi (i nie tylko) :-p;-), ajjjjj nie chcę wspominać ile sie namęczyłam z Wikusiem. Nawet po 5 razy go przebierałam na dzień i prałam majtochy :baffled:, a teraz się na nowo zacznie.

Wczoraj wieczorem Ola biegała bez pampka i trochę popuściła na podłogę chwaląc sie mi że zrobiła "si si", złapałam nocnik, usiadła i stękając, jakby robiła kupkę :-D, jeszcze trochę zrobiłą do nocnika. Tylko za chiny nie chciała dać mi wylać tych siuśków, musiał się w nie wpatrywać :sorry2: i zachwycać, a ja pilnowałam żeby palców tam nie pchała, a jaka była obrażona że jej po chwili zabrałam i wylałam :rofl2:

Ojjj.... będzie sie działo mamuśki tego lata :-)
 
gratulacje dla dzielnej oli:tak:jasne ze musiala podziwiac swoje dzielo w koncu to pierwszy raz:blink::-D

oj zgadzam sie bedzie sie dzialo oby nasze podlogi i pralki to wytrzymaly:-D
 
Super Ola !

My meldujemy że zakupiliśmy nocnik. Pierwsze posiedzenie odbyte--> Kubie sie bardzo podoba jak się na nim jeździ ;-) Teraz trzeba jakoś mu wytłumaczyć na co to ;-)
 
reklama
Do góry