reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe zmagania

Moja też wczoraj obsiurała męża- bo bylismy u rodziców na ogrodzie, gdzie mała pływała w baseniku i Darek ją wyciągnął (była of kors bez pieluchy) no to go obsiurała, ale D. tylko się uśmiał z tego...;-)
 
reklama
super watek!!

ja sadzalam juz dawno na nocnik i udawalo sie cos tam czasem zlapac, mimo ze Krysia dlugo nie usiedzi, trzeba ja zabawiac albo cyztac ksiazke, ale przerwalam trening bo byli goscie potem my wyjechalismy, teraz myslalam o kupnie nakladki na kibelek i wznowienia akcji

w wielu artykulach czytalam o nauce od 18-20miesiaca, ale sa dzieci co sie ucza wczesniej i moze warto sprobowac :tak:, ja na pewno pampery zamieniam na tetere na wakacje, mam w domu glownie kafle i panele wiec tylko z mopem bede biegac
 
zapomnialam tylko dodac ze jak ja ide do kibelka to tlumacze dlaczego, ze mnie brzuszek boli albo sicnie siusiu alboo cos i musze zrobic kupke albo siusiu :) Krysia idzie za mna patrzy co ja robie to chyba tez jest rodzaj nauki
 
Ja wlsnie ostatnio zaczelam malej tlumaczyc jak cos zrobila albo ja przebieram,ze ma sisi,albo ee powiem wam,ze jak ja pytam gdzie masz ee lub sisi to pokazuje na pieluche:tak::happy:
intensywnie zaczniemy dopiero po 15 m-cy,na razie to tak wyrywkowo bo widze,ze jeszcze nie te czas
 
Nasza Ania to jak ja idę do ubikacji i robię siusiu to siada obok mnie na nocniku. Oczywiście w ubraniach i pampersie :-) i siedzi tak długo dopóki ja nie zejdę :tak:
A wczoraj jak Tomek ją rozebrał do kąpieli to tylko zdążyła pokazać, że chce otworzyć ubikację i zlała się na kafelki :-D
 
Słuchajcie jeszcze nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale od dwóch dni moje dziecko leci do łazienki, mówi sisi, bierze nocnik, ja ją sadzam, a ona siku robi!!!!! Wczoraj zrobiła tak cztery razy, dzisiaj już dwa!!!
 
reklama
Kasiunka calkiem mozliwe ze zakumala o co chodzi,super,
wiesz ta foczka cudenka czyni,ja tez taka chce
moze by sie dziuni spodobala
a gdzie go kupilas???
 
Do góry