reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nord test

invictaLumena

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2020
Postów
176
Cześć dziewczyny.

Chciałam zapytać czy ktokolwiek z Was oszukał nord test ? Wczoraj wyszła. Cień cienia dziś też ale już mocniejszą. Czytałam, że potrafi dawac pozytywne wyniki. Na baby boom nie ma nic. Wszystkie płytkowe. Podsyłam foto z wczoraj i dziś. Pierwszy jest z dziś.
 

Załączniki

  • 20230730_084211.jpg
    20230730_084211.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 550
  • 20230729_072821.jpg
    20230729_072821.jpg
    704,9 KB · Wyświetleń: 316
reklama
Test jest raczej pozytywny ale powtórz go jutro żeby mieć pewność lub najlepiej idź na betę- będziesz miała 100% pewności.
 
Test jest raczej pozytywny ale powtórz go jutro żeby mieć pewność lub najlepiej idź na betę- będziesz miała 100% pewności.
Na betę miałam iść, ale nie wiem czy jest sens jeśli te testy faktycznie mogą tak przekłamywać. Choć z czwartku nie było ani cienia, wczoraj ledwo widoczna , dziś już lepiej ale dalej cień. Myślę, aby poczekać do środy. We wtorek powinnam dostać okresu .
 
Na betę miałam iść, ale nie wiem czy jest sens jeśli te testy faktycznie mogą tak przekłamywać. Choć z czwartku nie było ani cienia, wczoraj ledwo widoczna , dziś już lepiej ale dalej cień. Myślę, aby poczekać do środy. We wtorek powinnam dostać okresu .
Możesz poczekać jeśli chcesz a jeśli chcesz już wiedzieć to zrób betę. 😉
 
Na betę miałam iść, ale nie wiem czy jest sens jeśli te testy faktycznie mogą tak przekłamywać. Choć z czwartku nie było ani cienia, wczoraj ledwo widoczna , dziś już lepiej ale dalej cień. Myślę, aby poczekać do środy. We wtorek powinnam dostać okresu .
ja miałam taka 2 dni przed miesiączka i teraz mam córkę która w październiku będzie mieć 2 lata ;)
 
reklama
Do góry