reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidełka dla niemowlat

Dołączył(a)
25 Luty 2019
Postów
1
Witam:) Drogie kobitki, jakie polecacie nosidełka dla dzieci? Szukam czegoś łatwego w obsłudze, odciażajacego kręgosłup ( z szerokim pasem biodrowym) i do 18-20 kg. Mój maluch narazie ma 8kg ale szybko rosnie:) zależy mi też żeby można było nosić maluszka nie tylko przodem do piersi ale również przodem do świata :) wiem że to nie najlepsza pozycja na dłuższą metę, ale chociaż na chwilę, bo maluch wszystkim bardzo się już interesuje. Czy jestescie w stanie cos doradzic?
 
reklama
Ja też mam Tule i spisuje się super. Jest nawet jeden model, który pozwala nosić dziecko przodem do świata, ale nie pamiętam który. Wejdź sobie na ich stronę i poszukaj.
Edit:Znalazłam to Tula Explore. Cenowo wychodzi nie najtaniej ale można kupić używki na olx lub allegro w fajnych cenach.
 
Ostatnia edycja:
My mamy Tula Free to Grow i bardzo polecamy. Dziecka przodem do świata nie polecam nosić nawet "chwilowo". Przecież rehabilitacja dziecka np nie trwa godzinę, tylko dajmy na to 15 minut, a jednak efekty przynosi. Więc tak samo szybko można zrobić dziecku krzywdę.
 
mamy tulę standard, jest do 20kg, można nosić przodem so siebie i na plecach. korzystam b. dużo i jestem zadowolona i ja i maluch, bardzo polecam! w dodatku jakie piękne wzory mają :)
trzeba tylko pamiętać, że bez względu na wagę niemowlaka w nosidło wkładamy dziecko już siedzące. takie są przynajmniej zalecenia fizjoterapeutów. niby są specjalne wkładki niemowlęce, tula też je ma, ale nie są one do końca bezpieczne
 
Ostatnia edycja:
Jasani - wlasnie zobaczylam, ze jest jeden model Tuli, gdzie mozna nosic dziecko przodem. Nie zmienia to faktu, ze jest to niewlasciwa pozycja do noszenia i jestem mocno zdziwiona, ze "wypuscili" takie nosidlo. W dzisiejszych czasach kasa musi sie zgadzac. Na szczescie rodzice maja dostep do roznych publikacji i moga sami decydowac, co dla ich dziecka jest dobre.
 
reklama
Dziwczyny, potrzebuje pomocy.. czy to nosidlo w ogóle sie nadaje?? Nie chce zrobic malej krzywdy, zazwyczaj noszona w chuscie a nosidło to prezent i pytanie czy możemy go używać 😊 z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek info!
20210720_104335.jpg
20210720_103735.jpg
 
Do góry