reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidelko ACTIV INFANT

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Hej kobietki!

Zastanawiam sie nad kupnem tego nosidelka. Czy ktoras z Was go ma? jak Wam sie go uzywa? Czy nie jest ciezko w nim nosic 7-8 kg dziecko np idac na zakupy?
 
reklama
Megusek, ja go nie mam, ale i tak powiem co myślę :). To nosidełko wygląda bajerancko, ale wydaje mi się, że lepsza jest chusta. Nosidło wymusza jedną pozycję, co może być niewygodne zarówno dla dzieciaka jak i dla Ciebie. W chuście można nosić przed sobą, jak podrośnie to także na biodrze i plecach. Jak się zmęczę noszeniem w klasycznej pozycji to przekładam go leżącego na bok - jak torbę, ale wtedy muszę podtrzymywać. Można też dziecko przesunąć całkiem na ramię. W chuście można dyskretnie nakarmić z cyca. Nosidła raczej nie użyjesz gdy jest zimniej lub lekko pada, a chusta to umożliwia. Mam dwa nosidła i dzieciak nie mieści się w żadne w kombinezoniku. Zamierzam kupić nosidło turystyczne takie na stelażu, nosi się je na plecach, masz wolne obie ręce, myślę, że jest zdrowsze dla kręgosłupa niż to boczne. Poza tym większość tych turystycznych ma opcję stawiania.
 
Dzieki Goralko :-) Juz sie jakis czas temu rozmyslilam... maz mial problemy z kregoslupem i chyba byloby nie ciekawie jak bym i ja je miala. Kuba w pt skonczy 4 misa wazy ok 7,1 kg i juz jest ciezki. Lepiej jak ta kase wydam na jakas fajna zabwake edukacyjna. Pozdrawiam
 
hej ja mam takie nosidelko i jest jak dla mnie fajne :-D bo dziecko ma pod plecami oparci ktore jest usztywnione :tak: dobrze sie nosi szkraba po domu czasem mala wkladam na zakupach jeszcze nie bylam ale wydaje mi sie ze spelniloby swoja funkcje :-D a czy ciezko no jak sie pochodzi 30 minut to troche ciezko to w koncu 8 kg do noszenia na boku :tak:
 
Megusku mój tyle ważył jak skończył 3 miesiąc, całe szczęście, że przystopował z wagą, bo nie wiem kto by go nosił za parę miesięcy :)
 
Inna a toś mnie zaskoczyła, nie sądziłam, że w takim nosidełku da się karmić cycem. A do tematu chciałam dodać, że każdy rodzaj nosideł, chust itp jest moim zdaniem bezkonkurencyjny jeśli chodzi o krótkie trasy i prace domowe. Nie wyobrażam sobie wyprawy z wózkiem do pobliskiego sklepu.
 
Ja ma to nosidło i był czas ze bardzo dużo nosiłam w nim moją Natalke, głównie w domu, jak mi marudziła i chociaz miałam ręce wolne i cos mozna było zrobić. Teraz uzywamy na zakupy, mała wszystko widzi, bo jest przodem do świata. Po dłuzszym czasie jest ciężko, wiadomo, ja przekładam przez ramię bo wtedy lepiej. Myślę ze nosząc maluchy na rękach też po pewnym czasie nas zaczną boleć...
 
mam jedno pytanie?czy to nosidelko latwo sie zaklda?? i czy noszac w nim dzieciaczka czujecie ze jest bezpieczny? pytam, bo wlasnie planuje kupic to nosidelko:tak:
 
reklama
mam jedno pytanie?czy to nosidelko latwo sie zaklda?? i czy noszac w nim dzieciaczka czujecie ze jest bezpieczny? pytam, bo wlasnie planuje kupic to nosidelko:tak:
Ja je mam i jak dla mnie bylo super zaklada sie latwo i dziecko jest w nim stabilne :tak: mam zreszta takie na sprzedaz poniewaz moja corka z niego szubciutko wyrosla a teraz jest juz za ciezka zeby ja nosic a uzylam je moze z 3 razy :-D w razie czego podaje maila Aga_1982@poczta.onet.pl
 
Do góry