reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko

reklama
Moze tak.. zalezy jakie nosidelko..Ja mam bebe comfort i bardzo sobie chwale: jest wygodne na dwoch szelkach wiec nic nie uwiera. ma usztywnienie ktore z biegiem czasu mozna zdjac, ma rowniez przytrzymanie na glowke wiec dziecko wcale nie musi trzymac sztywno glowki, ma regolowana wysokosc i szerokosc siedziska. No i co najwazniejsze moja mala lubi w nim siedziec wiec musi byc wygodne bo nawet sie nie wierci (a potrafi zaszalec:-D) no i zazwyczaj szybko w nim usypia.

Chusty wydaja mi sie nie wygodne:eek:
 
Są nosidła z usztywnieniem na główkę i od 3,5 kg, które naprawdę bezpiecznie trzymają kręgosłup i ortopedzi nie mają zastrzeżeń. Ale....generalnie w pierwszych miesiącach życia powinno się unikać, a przynajmniej nie nadużywać pionizacji dziecka, nie ważne w jakim ustrojstwie. Dlatego też maksymalny czas dziecka w foteliku samochodowym czy nosidełku nie powinien przekraczać 2 godzin. Gdy dziecko już zaczyna siedzieć to ...hulaj duszo;-)
Ja błogosławię wynalazek nosidła, odkąd Hania siedzi bardzo często go używamy, bo niestety wózkiem nie załatwię wielu spraw, zmotoryzowani nie jesteśmy a i wycieczki w ruiny czy za miasto stały się możliwe.
Ja mam takie i z czystym sercem mogę go polecić: BabyBjörn - nosidełko ACTIVE - czarny/czerwony | W podróży, na spacerze | Nosidełka | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla nie
Najdłużej ile Hania w nim siedziała to 7 godzin i naprawdę nie bolał mnie kręgosłup , mimo, że po ciąży naprawdę mam z nim problemy. On ma taki stelaż z tyłu który odciąża kręgosłup. I chyba Hania też go lubi bo jeśli wsadzę ją główką do mnie to natychmiast zasypia , główką do przodu- cieszy się i śmieje.
 
Dziękuje dziewczyny za sugestie. Kupiłam dzisiaj Krzysiowi chustę chyba będzie lepsza. W nosidełku podczas chodzenia latała mu główka i było mu chyba niewygodnie. Teraz czekamy na chustę i zobaczymy czy mu się spodoba.
 
Witam, mój synek 05 maja skończy cztery miesiące, jest już bardzo ciekawy świata, nie chce leżeć w wózeczku na spacerach - czas zakupić nosidełko:), w związku z tym proszę Was drodzy rodzice o porade, jakiej firmy, jaki model moglibyście polecić?
Pozdrawiam
 
Nosidełko zamiast wózka? nie za bardzo rozumiem;-):confused: o jakie chodzi jesli mogłabys wkeic przyklad?
U nas najpierw byl głeboki wózek z gondolką, a od 5/6 mies zycia spacerówkę z niego zrobiłam a potem kupiłam lżejsza spacerówkę.
Nosidełko (czyli fotelik głeboki samochodowy) to był tylko do podróży w samochodzie tez do 5 mies. i trafiało mnie jak to niosłam z auta do lekarza czy sklepu bo myślałam że padnę takie ciężkie..;-)Od 6 mc ma duzy fotelik dla dzieci do 18kg ;-)
 
My mamy nosidelko TOMY i powiem szczeze, ze jeszcze go nie uzywalismy tak na dluzej. Jedynie w domku na chwilke. Ale to co jest w nim dobre to sposob zapinania. Szelki zakladasz na siebie osobno, bobasa w nosidelko wkladasz osobno i potem laczysz obydwie rzeczy razem ;0) sprobuje gdzies znalezc linka do tego ktore mamy i Ci podac.
Pozdrawiam
 
aaaaaaa takie coś:-) to ja sie nie wypowiadam bo nie miałam;-) preferuję spacerówkę :tak:bo za dużo noszenia przy takich gadzetach jak dla mnie i obawiałabym sie że się dziecko za bardzo przyzwyczai;-)
 
reklama
No wlasnie nie koniecznie sie przyzwyczai bo ja mam wrazenie, ze naszemu Maksowi to sie w tym nosidelku nie zawsze podoba ;-)
Zalezy czy ma dobry dzien chlopaczyna :tak::tak::tak:
No ale moze jak wyjdziemy w koncu w tym na dwor to sie bardziej przekona :-D
 
Do góry