reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

nowe zdjęcia na wątku "A JA ROSNę I ROSNę...."

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
meldujmy sobie tutaj o dodaniu nowych zdjęć na wątku zamkniętym, może wtedy częściej będziemy oglądać nasze sierpniowe pociechy:tak:

reklama
M

Majka01

Gość
Po długiej nieobecności na wątku "rosnącym" wrzuciłam kilka nowych fotek Oliwki.

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
dobry pomysł z tym wątkiem bo ja zawsze o nim zapominam i póxniej mam duże zaległości:tak:widziałam nowe fotki Oliwki boska jest:-)

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
hihi może się sprawdzi, jak będziemy tu pisać co jakiś czas, żeby chociaż wąteczek na pierwszej stronie powisiał, cudne zdjęcia wkleiłyście:-D

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
dobry pomysl ..podoba mi sie ...wiec melduje , ze zdjecia zuzu juz na rosnacym sa :-D

ollesia

mama Krecików
Rozwiązania
0
Swietny pomysl! Ja na rosnacym to chyba od zimy nie bylam... :zawstydzona/y:

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Ollesia a tam Alka na Ciebie czeka;-)
melduję nowe zdjątka:-D

Ipanema_Girl

Yummy Mummy
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
a co trzeba zrobic, zeby zostac zaproszonym na wasz "tajny" watek??
Czy mozna was czyms przekupic?
Np. muffinkami? Dzisiaj zrobilam 24 sztuki z rodzynkami, pyszne wyszly!

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry