reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

popisałam sobie trochę z martną- w końcu znalazła chwilę, aby się odezwać ;-)
Nataliak zaraz będziesz mogła uzupełnić listę :-)
no więc: Martyna czuje się w miare ok w poniedziałek wychodzi ze szpitala. Tomek już je cyca, a Kacper jest bardziej leniwy :-)
teraz wymiary i waga:
Kacper 2190 i 46 cm
Tomek 2300 i 46 cm,
obaj dostali po 10pkt :-)
 
reklama
dostalam bardzo smutnego smsa od julienx: 'jechalismy na lody. mielismy wypadek. jakas baba nas poturbowala. jestem w szpitalu na ktg. wydaje sie wszystko w porzadku. choc co jakis czas mam skurcze. najbardziej przerazony jest antos. mam nadzieje ze to nie dzis :('.
 
przed chwilka dostalam smska od mamusi14

"witam,a wiec juz po badaniach o 11 rano rozwarcie na 1 cm i skurcze co 5 min,nie wiem jak teraz rozwarcie ale skurcze co 7 min"
 
Martyna222 miała dziś wyjść ze szpitala, niestety chłopaki mają żółtaczkę i wyjdą dopiero w czwartek...
 
dostalam wlasnie sms od estragon: " Wróciłam do szpitala w środe ale na Kopernika już, kamień zaczął dopiero schodzić wczoraj wieczorem. Leżałam już 24 godziny na porodówce Miałam test oct, ale slurcze max na 40% , które przespalam.W pewnym momemncie ja zaczęlam odlatywać a malemu zanikac tętno, takich chwil grozy nikomu nie zycze, pozniej byłam non stop 12 godzin pod ktg. Mały jest owiniety pępowiną. Narazie czekamy, Zostaje w szpitalu juz do porodu . jestem wykonczona.Ale lekarze i położne stwierdzily że jestem bardzo odwazna i potym wszystkim to poród to bedzie juz pikus, POzdrawiam wszystkich."
 
Estragon urodziła o 10.20 !!! poród ostatnia faza krótka bo bóle krzyżowe od 4 rano, bez zniczeulenia , siłami natury. Ostatnia faza bardzo cięzka- peknieta macica :((. Maly ma 3520 54 cm i 10 punktów!!!
takiego dostalam sms od ESTRAGON
 
sms od alutka17: 'niestety cc na razie nie bedzie bo tutejsi lekarze wola poczekac na sn, do czwartku kwitne w szpitalu i czekam na podjecie decyzji. pozdrowienia dla dziewczyn.'
 
reklama
sms od olamala: 'jestem na patologii, czekam na badanie z powodu podejrzenia cholestazy. szyjka miekka, pani doktor palcem poczula glowke. pozdrawiam.'
 
Do góry