reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Noworodek nie przeszedl testów słuchu

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dzień dobry,
urodziła mi się córeczka. Niestety nie przechodzi testów słuchu. Na dwoje uszu. Pierwszy test był drugiej doby, drugi- trzeciej (dzisiaj).
Lekarze mówią, być się nie denerwować, bo może to być jeszcze maź, ale dali skierowanie do poradni.

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i wszystko wyszło ok?
Po jakim czasie na później maź powinna zostać wchłonięta, aby dziecko na pewno powinno zareagować na głos?

reklama

ilona2701

Fanka BB :)
Miasto
Wola
Rozwiązania
1
Mój syn miał problem z jednym uszkiem po porodzie i też dostaliśmy skierowanie do poradni. Wszystko się samo wyczyściło, chyba po miesiącu było ok. Już nie pamiętam dokładnie bo to 2 lata temu było

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
nie martw się tym badaniem w szpitalu, bo ono jest bardzo ogólne, laryngolog sprawdzi dokładnie, wszystko będzie ok. Noworodki "słyszą" oczami, "widzą" uszami itp. wszystkie zmysły jeszcze płynne

Moni91

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Spokojnie. Mój syn nie przeszedł badania w drugiej dobie. Położona powiedziała że badanie "nie wyszło" byłam w szoku ale nie kazali się denerwować. W piątej dobie było już ok. Może maleństwo potrzebuje jeszcze czasu.

karotka92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
u mojej kuzynki, po dwóch tygodniach wszystko wróćiło do normy :)

reklama

Chrząszczyk 1

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dzień dobry,
urodziła mi się córeczka. Niestety nie przechodzi testów słuchu. Na dwoje uszu. Pierwszy test był drugiej doby, drugi- trzeciej (dzisiaj).
Lekarze mówią, być się nie denerwować, bo może to być jeszcze maź, ale dali skierowanie do poradni.

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i wszystko wyszło ok?
Po jakim czasie na później maź powinna zostać wchłonięta, aby dziecko na pewno powinno zareagować na głos?
Nie martw się. U mojego synka badanie na jedno uszko nie wyszło. Zamartwialam się i chcialam go rejestrowac do prywatnej poradni ale lekarz wytłumaczył mi, że może zalega jeszcze mam, kazała podejść do poradni kiedy mały skończy 3 miesiace...po uplywie tego czasu było juz ok.