reklama

Noworodek nie przeszedl testów słuchu

Od
25 Styczeń 2018
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
0
Dzień dobry,
urodziła mi się córeczka. Niestety nie przechodzi testów słuchu. Na dwoje uszu. Pierwszy test był drugiej doby, drugi- trzeciej (dzisiaj).
Lekarze mówią, być się nie denerwować, bo może to być jeszcze maź, ale dali skierowanie do poradni.

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i wszystko wyszło ok?
Po jakim czasie na później maź powinna zostać wchłonięta, aby dziecko na pewno powinno zareagować na głos?

reklama
Od
22 Luty 2016
Miasto
Wola
Odpowiedzi
1
Mój syn miał problem z jednym uszkiem po porodzie i też dostaliśmy skierowanie do poradni. Wszystko się samo wyczyściło, chyba po miesiącu było ok. Już nie pamiętam dokładnie bo to 2 lata temu było

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Od
18 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
1
nie martw się tym badaniem w szpitalu, bo ono jest bardzo ogólne, laryngolog sprawdzi dokładnie, wszystko będzie ok. Noworodki "słyszą" oczami, "widzą" uszami itp. wszystkie zmysły jeszcze płynne

Moni91

Zaangażowana w BB
Od
22 Styczeń 2018
Odpowiedzi
0
Spokojnie. Mój syn nie przeszedł badania w drugiej dobie. Położona powiedziała że badanie "nie wyszło" byłam w szoku ale nie kazali się denerwować. W piątej dobie było już ok. Może maleństwo potrzebuje jeszcze czasu.

reklama
Od
30 Październik 2017
Odpowiedzi
1
Dzień dobry,
urodziła mi się córeczka. Niestety nie przechodzi testów słuchu. Na dwoje uszu. Pierwszy test był drugiej doby, drugi- trzeciej (dzisiaj).
Lekarze mówią, być się nie denerwować, bo może to być jeszcze maź, ale dali skierowanie do poradni.

Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i wszystko wyszło ok?
Po jakim czasie na później maź powinna zostać wchłonięta, aby dziecko na pewno powinno zareagować na głos?
Nie martw się. U mojego synka badanie na jedno uszko nie wyszło. Zamartwialam się i chcialam go rejestrowac do prywatnej poradni ale lekarz wytłumaczył mi, że może zalega jeszcze mam, kazała podejść do poradni kiedy mały skończy 3 miesiace...po uplywie tego czasu było juz ok.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test