reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Ja studiowałam na AP ale w Sączu zaocznie pedagogikę społeczno-opiekuńczą. Obecnie jestem na uzupełniających w WS Filozof.-pedagog. "Ignatianum" na tym samym kierunku :tak:
 
reklama
Ja studiuje socjologie na AGH, za to Monika pedagogike - praca sojalna.
Kurcze ale dziś nie chce mi się pracowac - mam niesamowitego lenia a pracy dużo...ojojoj!Pozdrawiam cieplutko Buziaczki
 
Hej!
Ja pracuje w GCI. Fajna praca ale masa roboty - z tym ze ja uwielbiam pracowac z ludźmi.
Widze, że chcecie mieć dzidziusia - zycze powodzenia - taka mała istotka to wspaniała sprawa - tyle radości, ah nie da się tego opisać.
Nie pisałam tak długo bo nie miałam zabardzo dostępu do netu - coś mi się wieszał komputer. Pozdrawiam serdecznie Ciebie, Twojego męża i cały Nowy Sącz.Buziaczki:-)
 
Dzieki Ewuniu, przepraszam ale nie bardzo wiem co to GCI :no: Tak o dzidzie się staramy ale coś nam to nie wychodzi. A Ty masz jakieś dzieci? Ja kocham dzieciaczki. teraz opiekuje się 17-miesięczną dziewczynką. Jest superowa ale czasmi jest mi smutno, że to nie moja dzidzia :confused: Może się doczekam kiedyś.
Buziaki i pozdrowienia od całego Nowego Sącza :-)
 
Ja tez z Nowego Sacza jestem, mieszkam tu od ponad dwóch lat
Od 11 września 2004 jestem mezatką a od 15 sierpnia 2006 mamusią Antosia :)
 
Cześć!
JustaS witaj w wątku małopolsanek :-) miło nam ze ktoś do nas dołaczył. Uściski dla Antosia. Ja też mam synka ale troszke starszego - ma już roczek- straszny z niego łobuziak. Dawno nie pisałam ale jakoś ciężko mi ostatnio znaleźć chwilkę zeby posiedzieć przy komputerze.
Pozdrawiam
Buziaczki. Miłej nocki
 
czesc dziewczynki:-) ja tez jestem z Nowego Sącza od urodzenia:-) pozdrawiam was wszystkie nowosądeczanki:-) jestem na forum od niedawna ale widze ze i znajomych pare;-)
 
reklama
Witam Was!!!! Miło, że do nas zajrzałyście :tak: A juz myslałam, że Nowy Sącz jest mały :-D Jest nas tutaj narazie 4 i jak narazie wszystkie mają maleńkie dzieciaczki (oprócz mnie) :-) Super :-)
Pozdrawiam Was. Napiszcie coś więcej o sobie ;-)
 
Do góry