reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Eh nie taki maly, w Sączu sie duzo dzieje;-) coz moge powiedzic jestem bardzo szczesliwa mama od 10 listopada i wraz z mezem jestesmy dumnymi rodzicami:-) mam 23 lata i studiuje anglistyke narazie jestem na urlopie zdrowotnym:-) hmmmm no i nie wiem co by tu jeszcze o sobie powiedziec....
 
reklama
Hej!
Widzę, że wątek się fajnie rozwija - cieszy mnie to niezmiernie. Jeśli chodzi o mnie to chyba mam jak narazie najstarsze dziecko z tu obecnych - Mój Kondziu 15 listopada miał pierwsze urodzinki. Ja jestem 83 rocznik. Do lutego jestem na dzikance więc narazie mam troche spokoju jeśli chodzi o studia.Troszke boje się jak to będzie gdy skończy mi się urlop - teraz mam tak mało czasu na wszystko a co dopiero później.
Macie już jakies plany na Sylwesta. My spędzamy go w domu kolejny raz z rzędu- ale póki co nie chcemy z nikim zostawaiać małego. Moze w następnym roku gdzies się wybierzemy. Apropo Sylwestra z 3 lata temu byłam na Rynku w Sączu - mieliśmy prywatkę właśnie w tym ślicznym miescie i przy okazji z racji że mieliśmy blisko - pobalowaliśmy trochę na rynku.
Pozdrawiam wszystkich. Życze miłej nocki i skłodkich snów.
 
Mam 25 lat i tak jak pisałam kilka postów wyżej, mieszkam w Saczu od 2 lat, jestem mezatka z dwuletnim stazem i mamusia z prawie czteromiesięcznym stazem.
Własnie wczoraj skonczył mi sie macierzynski, od dzisiaj jestem na urlopie wypoczynkowym mam go dosc duzo ( nazbierało sie z dwóch lat ) wiec do konca stycznia sedze z synkiem w domu a potem niestety trzeba bedzie do pracy wrócic - tak wiec póki co ciesze synkiem i spedzam z nim kazda chwile ( chodzimy na spacery, bawimy sie, prowadzimy ciekawe dyskusje ;) )

Sylwestra pewnie spedzimy w domu w raz ze znajomymi i ich pociechami
 
Ja w tym roku wybieram się do Przysietnicy k. Starego Sącza. Sylwester jest organizowany w remizie strażackie. Jeszcze mamy wolną rękę i niewiele obowiązków więc możemy sobie pozwolić na balangę.
 
Kindzia 1984 - ale Ci zazdroszcze tej balangi sylwestrowej. Ja uwielbiam takie imprezki...Życze Ci miłej zabawy!Fajnie ze już niedługo weekend i coraz blizej Świat. Uwielbiam Świeta Bozego Narodzenia i niemogę sie doczekac radości Konradka z choinki itp. Pozdrawiam
 
No ja w sumie bym się nie zamieniła hihii Konradek to największy dar jaki otrzymałam od zycia - no i oczywiście mój kochany mąż. Ale czasem tęsknie za jakąś imprezkę albo wypadem z domu. Właściwie wszędzie jeździmy z małym nie zostawiamy go z nikim. Więc właściwie na jakieś wieczorne wyjście nie ma szanas. A nie wspomne już o jakimś wiekszym wypadzie - ale mam nadzieje ze na drugi rok sie gdzieś wybierzemy - bo później znów planujemy dzidziusia więc znowu na dłuzszą metę nie będzie okazji do wyjść. A Tobie Kindziu zycze upragnionego dzieciaczka . To byłby chyba dla wWas najlepszy prezent na święta i mam nadzije ze się uda!Buziaczki
 
O tak, byłby to najcudowniejszy prezencik na Święta. Innego to bym sobie wymarzyć nie mogła (no może własne gniazdko :-D ). Nawet wiem w jaki sposób bym to oznajmiła mężowi :-) Kupiłabym skarpeteczki takie najmiejsze jakie mogą być i włożyłabym do nich test ciążowy z // i czekałabym na reakcję :laugh2: Zobaczymy czy się marzenie spełni ;-)
 
reklama
No to ja tak Świątecznie zyczę spełnienia tego i innych tych mniejszych marzeń. A z tym sposobem oznajmiania o ciąży to bardzo fajny pomysł - kurcze jak sobie przypomne jak to u nas było - byłam trochę przerazona ale z drugiej strony najszczęśliwsza na świecie. Ciesze się że nam się wszystko tak poukładało - nie wyobrażam sobie życia bez moich dwóch fantastycznych mężczyzn a mam nadzieje że za 2 latka dołączy do nas mała kobietka! :-) Dzis mój małżonek z bratem pojechali do Sącza na zakupy - ciekawe czy spotkają mikołaja - hihihi!Pozdrawiam Buziaki
 
Do góry