reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

widać że tu ostatnio cisza :))
ja się melduje i za niedługo zacznę przygotowywać się do szpitala, więc mnie nie będzie kilka dni :)) mam nadzieje że wróce szybko z małą kruszyną :))
pozdrawiam
 
reklama
Witam w poniedziałkowe południe :-)
Niunans trzymaj się , szybko się rozpakuj i wracaj z maluszkiem do domu :-):tak:

Pozdrawiam i zaglądnę wieczorem :-)
 
Witam!
Coś faktycznie ostatnio tu pusto:szok:
Ja melduję że jestem i znowu będę całe noce bo niestety dalej będę słomianą wdową. Dobrze że mąż znalazł pracę ale mialam nadzieję że jednak będzie to bliżej domu

Pozdrawiam!
 
Ja jestem jestem tylko problemy z internetem ograniczają mnie - ale mam nadzieje , że na dniach awaria zostanie usunięta i będę regularnie do Was zaglądać.
 
Witam i ja!!!
No ja jestem i mam nadzieje ze i Wy zaczniecie sie cos czesciej odzywac.
Miusialam sie troche wiecej:-( zajac swoja praca i przy mojej male braklo czasu na Forum. :tak:
Zuskus a w jakim zawodzie pracuje Twoj maz?
Ja sama zastanawiam sie jakby to bylo po powrocie do Polski, co tam robic, no i najbardziej boje sie rozlaki, bo my za caly nasz staz malzenski nie rozstawalismy sie dluzej niz na pare dni.:-(
zagladne jeszcze pozniej, ciekawa jestem jak tam niunians czy juz urodzila????
Trzymajcie sie.:-)
 
Aga mój mąż to tzw złota rączka:-);-):tak: Fach wyuczony ślusarz spawacz, ale umie i kafelki położyć, i regipsy zaszpachlować itd. Wszystkie remonty w domu sam robił:tak: Teraz robi jako cieśla szalunkowy. Niestety od 5 lat na śląsku:-( Na zamkniętym wkleję Wam zdjęcia mojej chałpki co z niej zrobiliśmy
 
czesc :)

Niunians pewnie juz tuli malenstwo , wiec GRATULACJE
Zuza to rzeczywiscie masz fachowca w domu, fajnie :)
a u nas ospa, Jula biedrona od wczoraj
a dzis mieli Mikolaja w przedszkolu i bardzo byla smutna ze nie moze isc :)

pozdrawiam i zmykam do dzieci
 
reklama
cześć mamuśki
ja tylko na chwilkę
melduje że jestem już w domku od czwartku. Musiałyśmy dłużej siedzieć w szpitalu przez infekcje u małej.
Nikola ważyła 3800 i 55cm oraz 10 punktów w skali apgar
poród ciężki i trwał 14 godzin. Później kontrola macicy bo nie odeszły wszystkie błony, duża utrata krwi i inne niespodzianki, ale już wszystko oki.
uczymy się siebie na wzajem
lece bo mała krzyczy
zajrze później :))
 
Do góry