reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Kochane moje !

Chcieliśmy całą rodzinka zyczyć Wam zdrowych spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spokojnej atmosfery rodzinnego domu i samych przyjemności
nie przejedzcie sie za bardzo

wielkie wielkie buziaki

Kapik Sabina i Dawid no i oczywiscie Kropciu nasz
__________________
 
reklama
Dużo zrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń. Świąt spędzonych z rodziną w miłej atmosferze, a Nowy Rok niech będzie jeszcze lepszy niż obecny tego wam i sobie życzę.
buziaki
 
Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/\_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci ``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ````````````█|█`````
niechaj piesek●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/\_._`` w nocy gada
``````_).♥ (_``.Niech choinka
````````.● `````pachnie pięknie
```````,●,●, ```no i radośc
``````,●,*,●,` będzie wszędzie !
`````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●, ….niech biały opłatek
```,●,*,*,*,*,●, ``w dłoni nie drży
``,●,*,*,*,*,*,●, `z lęku jak z zimna
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```niech drży
```````█|█````` szczęściem
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•● wzruszony!!
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
 
jak tam po świętach?? Ja ich nawet nie odczułam, bo sprzątać i uczestniczyć w przygotowaniach nie miałam kiedy, jeść też nie bardzo mogłam. Byłam na wigilii u teściów a tam zero świątecznej atmosfery. Nie jestem przyzwyczajona do wigilii spędzanej w ten sposób że przed wigilią każdy sobie gdzieś tam klęka modli się, potem składają życzenia i włączają telewizor i jedzą. Później zmywanie i tyle.
U mnie to zwykle było wsólna modlitwa czytanie pisma św. Życzenia i wspólna kolacja gzie można porozmawiać przy stole z rodziną a później tata gra na harmoni kolendy i śpiewanie i prezenty.

Nawet u moich rodziców czekał prezent na małą, a u teściów nic. Ja wiem że ciężkie czasy i nie wymagam od nich nie wiadomo czego ale jakąś grzechotkę dla małej :)) tymbardziej że mówili że będą rozpieszczać i kupywać jej różne rzeczy.
 
Ja tylko na sekundę wpadam aby życzyć Wam i Waszym bliskim


pomyślności w Nowym 2010 Roku

colouredballoonszi2.gif

 
reklama
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość,
miłość, pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a gdy się one już
spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...
Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziecie...
 
Do góry