reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Witam,
mam pytanie do mam z Nowego Sącza: czy Wasze dzieci chodzą do żłobka? Jeśli tak to jaki polecacie? Szukam właśnie żlobka dla mojej małej i znalazłam tylko 2 "Pod muchomorkiem" i Kraina Marzeń a ul. Reja. Wiem, że są jeszcze publiczne, ale do nich się dostać to już cud. Napiszcie proszę jeśli wiecie o innych. No i który polecacie??
Pozdrawiam
 
Pozdrowienia dla wszytkich mamusiek:) Tych co mnie kojaza i Nowych. Moj pobyt w PL. dobiega ku koncowi, ale bylo fajnie- chociaz szczerze z dwojak dzieci nie jest latwo na wakacjach i to takich dlugich:/
A wogole kiedy tutaj zacznie sie cos dziac- gdzie jestescie dziewczyny???
 
Witam!
zagladam aby ten nasz watek troche ozywic i do gory podniesc!!!

Troche mnie nie bylo bo najpierw ciaza zagrozona i lezalam potem z mala wyladowalam w szpitalu poczatek roku szkolnego tez trzeba bylo ogarnac. Teraz juz sobie grafik oswoilam wiec jest mnie wiecej.

Pozdrawiam i wolam hop hop sadeczanki gdzie jestescie!!!
 
wieki mnie tu nie było - praca dom dziecko i tak leci dzień za dniem , mam wrażenie ze już od dawna dni / tygodnie / miesiące mi przez palce przeciekają

od września u nas chaos , dziecko poszło do szkolnej zerówki , wybraliśmy szkołę w Chełmcu , bo dziadkowie za płotem no i tak trochę wiejsko i bezpiecznie mi się wydaje , no ale dojazd przez most to MASAKRA , Młody chodzi na 12:15 codziennie , niby jest świetlica ale dla mnie ta świetlica to porażka - jakieś 25 m2 + wnęka dla Pani z biurkiem przy dwudziestce dzieci już jest ciasno a co gorsza świetlica dla dzieci z klas 0-6 , Młody mało przebojowy jest , szybko się mu wszystko nudzi , więc dla niego świetlica to droga przez mękę , więc dwoimy się i troimy aby jak najrzadziej tam chodził , chodzi jak już żywcem musi najczęściej na godzinkę lub dwie. Całe szczęście , że z mężem jesteśmy na własnej działalności biuro mamy w domu + praca w terenie więc jakoś kombinujemy , żeby jedno z nas mogło z dzieckiem do południa siedzieć. Zajęcia Młody kończy o 15:30 więc często ratują nas dziadkowie i biorą Młodego na godzinę lub dwie , abyśmy mogli skończyć pracę. Po za tym Młody dwa razy w tygodniu chodzi na piłkę i raz na tańce więc też wyższa gimnastyka aby wyrobić się z pracą i móc dziecko zawieść na zajęcia.

Zuz - Inka gratuluję córeczki :) i zazdroszczę bardzo takiej gromadki :)
 
reklama
Do góry