reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nudności

witam
od 7 tyg. ciązy mam straszne nudnosci i wymioty. Probowałam juz wszytkiego ale nic nie pomaga. Teraz jestem w 18 tyg. i mam dość;( do kiedy mogą sie one utrzymywac?? POMOCY:szok:
 
reklama
Hej!!!
Widzisz,myślę,że to chyba indywidualna sprawa
każdej ciężarnej:tak:
Najczęściej wymioty i mdłości mijają około 3 miesiąca ciąży.
Ja np.przy pierwszej ciąży tak właśnie miałam,
ale teraz przy tej ciąży ani razu nie wymiotowałam:happy2:
A z kolei moja koleżanka, wymiotowała od początku do końca
w ciąży i męczyła się strasznie:-(
Także nie ma chyba na to książkowych reguł:no:
Pozdrawiam:-)
 
no zgadzam się-nie ma reguły!!!
ja też wymiotowałam przy pierwszej ciąży do 7 miesiąca:szok:,a przy drugiej miałam raczej same uporczywe nudności:dry:!!!
ehhhhhhh współczuję Ci i życzę wytrwałości!!!
 
ja za to wymiotowałam podczas ciązy jeden czy dwa razy
ale za to mdłości męczyły mnie chyba do 5 miesiąca:szok:
 
to mnie dziewczynki wystraszyłyście :-( nic innego nie pozostało jak to przetrwac ale mam nadzieje ze jednak nie do końca ciązy bo to jeszcze sporo czasu...a teraz tak wyszło ze czesto musze podróżowac wiec to dla mnie koszmar zwłaszcza rano ;( od początku przytyłam chyba tylko 3 kg a to juz prawie 5 miesiac !! ale wyniki badan mam dobre ... moze poprosze o jakies czopki lekarza bo juz sama nie wiem ;(
 
Ja jestem 7,5 tyg. ciąża ze mną akurat obchodzi się łagodnie, nie wymiotowałam, ale mdłości mam najgorsze z rana ,gdy mam pusty żołądek (pisałam już na forum), że pomagają mi świeże bułki z rana, ale nie ma na to reguły bo na początku ciąży czyli niespełna w 4 tyg. nie mogłam jeść nawet sucharów i patrzeć na nic.

Teraz mdłości pojawiają się w ciągu dnia jak jestem syta a przylukam jakieś jedzenie, albo jak o nim pomyślę :)

Do koleżanki: Trzymaj się dziewczyno ! wiem ,że to potrafi być prawdziwym utrapieniem, ale trzeba przeczekać niestety tak już bywa .... jedna ma lżej ,druga musi cierpieć

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
człowiek sie męczy i to jak ale przynajmniej myśl ze w brzuszku rośnie nasze maleństwo daje dużo siły :-D
Ja naprawde wypróbowałam wszystkie możliwe sposoby i nic ehhh ... a najgorzej jest jak otworze rano lodówke :szok: koszmar :baffled:
dziękuję za słowa otuchy ;-) trzymajcie sie kochane mamy :D pocieszam sie tez ze nie jestem sama !!!
 
witam
ja od 7 tygodnia do 14 mialam niepowściągliwe wymioty cieżarnych, wymiotowalam nawet kilkanascie razy dziennie, skonzylo sie na tygodniowym pobycie w szpitalu pod kroplówkami i utratą wagi 9 kg. to był po prostu koszmar. w poprzedniej ciazy nie było tak źle.
spokojnie mozna brac torecan w czopkach, i witamine B6-4 razy dziennie,
 
ojjj biedactwo ... a no własnie każda kobieta przechodzi to inczej i nic chyba sie na to nie poradzi.
pozdrawiam ciepło :*
 
reklama
Witam wszystkich jestem nowa na tym forum :) strasznie długo miałyście mdłości ja jestem w pierwszej ciąży i jestem w 22 tygodniu... wymioty miałam od 7 do 12 tygodnia a mdłości przeszły mi całkowicie jakieś 2,3 tygodnie później. Teraz czuję bardzo dobrze nie mam żadnych dolegliwości wręcz tryskam energią :)ale każdy przechodzi inaczej więc życzę wytrwałości i pozdrawiam serdecznie;-)
 
Do góry