reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nurtujące pytanie

reklama
Rozwiązanie
mieszkam na takiej wsi ze dopiero w środę uda mi sie zrobic badanie i wtniki za 2 dni ale sie boje od 4 lat się staramy leczymy a mam 36 lat wiec bardzo się boję
Hej.
Jak wyglada „miesiączka” po zapłodnieniu?
Jednym z potencjalnych objawów ciąży jest brak miesiączki. Natomiast może chodzi Ci o plamienie implantacyjne. Z reguły występuje ono w okresie 6-12 dzień po zapłodnienia, gdyż tyle może trwać droga zaplodnionej komórki jajowej do macicy. Plamienie implantacyjne jest dużo bardziej skąpe niż miesiączka o trwa znacznie krócej, bo od 1 do 3 dni.
 
Witam jestem tu nowa dziewczyny 19 grudnia mialam 3 inseminacje robiłam testy i nic ostatni 31.12.Dzis 07.01 tak odruchowo zrobilam bo okres powinienem być a tu 2 mocne kreski za godzinkę znowu zrobilam 2 i troszkę 2 slabsza i tera o 15 3 raz ztobilam i ta 2 niestety jeszcze slabsza od poprzednich zalamalam sie po jestem po poronieniu i wyglądało podobnie. A byliśmy z mezem w Zakopcu i dyzo chodzilam do tego drinkowalam wiec jest możliwe poronienie jestem zalamana nie wiedziałam ze moge byc w ciazy straciłam nadzieję a tu czy jest ciut szansy ze tak moze byc raz bladasza raz mocniejsza bolal mnie troche brzuch tak jak na okres a nawet mocniej
 
Witam jestem tu nowa dziewczyny 19 grudnia mialam 3 inseminacje robiłam testy i nic ostatni 31.12.Dzis 07.01 tak odruchowo zrobilam bo okres powinienem być a tu 2 mocne kreski za godzinkę znowu zrobilam 2 i troszkę 2 slabsza i tera o 15 3 raz ztobilam i ta 2 niestety jeszcze slabsza od poprzednich zalamalam sie po jestem po poronieniu i wyglądało podobnie. A byliśmy z mezem w Zakopcu i dyzo chodzilam do tego drinkowalam wiec jest możliwe poronienie jestem zalamana nie wiedziałam ze moge byc w ciazy straciłam nadzieję a tu czy jest ciut szansy ze tak moze byc raz bladasza raz mocniejsza bolal mnie troche brzuch tak jak na okres a nawet mocniej
Test robi się z pierwszego moczu i co drugi dzień. Powtórz test jutro rano i porównaj z pierwszym. W ciągu dnia mocz jest bardziej rozwodniony wiec i stężenia beta jest słabsze [emoji4]
 
Witam jestem tu nowa dziewczyny 19 grudnia mialam 3 inseminacje robiłam testy i nic ostatni 31.12.Dzis 07.01 tak odruchowo zrobilam bo okres powinienem być a tu 2 mocne kreski za godzinkę znowu zrobilam 2 i troszkę 2 slabsza i tera o 15 3 raz ztobilam i ta 2 niestety jeszcze slabsza od poprzednich zalamalam sie po jestem po poronieniu i wyglądało podobnie. A byliśmy z mezem w Zakopcu i dyzo chodzilam do tego drinkowalam wiec jest możliwe poronienie jestem zalamana nie wiedziałam ze moge byc w ciazy straciłam nadzieję a tu czy jest ciut szansy ze tak moze byc raz bladasza raz mocniejsza bolal mnie troche brzuch tak jak na okres a nawet mocniej
Najlepiej zrób badanie beta hcg z krwi i powtórz je po 48h
 
reklama
reklama
mieszkam na takiej wsi ze dopiero w środę uda mi sie zrobic badanie i wtniki za 2 dni ale sie boje od 4 lat się staramy leczymy a mam 36 lat wiec bardzo się boję
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
Do góry