reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutrition

My z powodu obecnego refluksy u syna musimy podawać nutrition, tylko mamy z tym problem, bo żadne smoczki tego nie przepuszczają.. Używamy butelek Tommee Tippee, a smoczek na kaszkę jest za duży i bokiem mu wypływa jedzenie. Powiedzcie proszę jakich smoczków/butelek używacie? Większy rozmiar u nas się nie sprawdza, bo generalnie dziurka jest taka sama... :/
 
reklama
mój synek bardzo ulewał od około drugiego miesiąca lekarka przepisała Nutriton ale na poczatku kazała podawać syrop Gastrotus baby,niestety nie pomógł.Nutriton był dla nas zbawieniem mały skończył niedawno 6 miesięcy dokańczamy(myślę że ostatnie opakowanie)Nutriton.
Ja robiłam tak na 120-150ml mleka wsypywałam czubatą miareczkę i smoczek jedynka mu odpowiadał ale od jakiś1,5 miesiąca zaczął domagać się zmiany smoczka iprzeszliśmy na 2.
Pozdrawiam
 
Do góry