reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o badanich hormonalnych dla starających się...

hej dziewczynki ja odbieram dziś progesteron- ale poczytałam u Elżbietki że powinnam go zrobić 3 razy- no i jednak za późno go zrobiłam eh........

Aluś jak Twoja PRL

Lana czy już Twoje wyniczki są?? O której będą?? Pisz szybciutko
 
reklama
anusieńka-wyniczki będe miała dopiero o 14 zanim odbiore córcie z przedszkola i zrobie zakupki tow domu zląduje około 15-i odrazu dam Wam znać jaki jest wynik :)
 
Lanuś nie mogę się doczekać w 2 połowie października chociaż Ty zostań Mamusią ( drugiego dzieciątka) - życzę Ci tego z całego serducha!!!!!
 
Witajcie dziewczyny! Napiszcie m prosze jakie pokolei badania trzeba zrobic, bo mój gin powiedzial do mnie, ze narazie nie musze nic robic, ale ja juz chce byc obcykana w razie czego.
Pozdrawiam
 
Gwiazdeczko
Dni kiedy powinnismy zbadac hormony:

3 dc.-fsh, lh, estradiol
14 dc lub kolo owu. fsh, lh, estradiol
21 dc lub 7 dni po owu- progesteron, prolaktyna, testosteron (ewentulnie dheas, androstendion, tsh, t3, t4)

 
reklama
Hej kobitki, jestem tu pierwszy raz i nie bardzo wiem jak się poruszać. mam nadzieję, że jestem w ciązy, test mogę zrobić we wtorek. Czy ktos możecie mi powiedzieć jakie miałyscie objawy, te najwcześniejsze, beę bardzo wdzięczna!!!!!! :laugh: pomóżcie bo nie mogę się doczekać
 
Do góry