reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

A ja zawsze chciałem mieć Zuzie, malutką Zuzanne, Zuzanke. Najlepsze imie dla dziewczynki. Pozdrowienia dla wszystkich mamusi :)
 
reklama
ja tez myslalam o zuzi, ale za duzo ich juz jest w ostatnim pokoleniu... kiedys poszlam za moda i dalam pierwszej corce na imie paulina, jest ich w jej otoczeniu sporo, a ona sama nienawidzi swojego imienia....

bardzo sprzeczalismy sie na temat imienia i wczoraj nagle oboje nas oswiecilo.......

ROZA, ROZYCZKA, nasz kwiatuszek....
 
Moja koleżanka wczoraj oświeciła mnie kolejnym, pięknym imieniem: Jagna.. Jagienka... Śliczne ! :laugh:
A druga poszła za swymi upodobaniami do literatury rosyjskiej i ma już w planach imię Lena. Tez bardzo bardzo, prawda??
 
Do Rozyczki dolozylismy Julia, a zatem Róża Julia... Tyle, ze na ogolnym forum Ciaza, porod, polog jest watek "szok" i tam wlasnie szczesliwy tatus opowiada, jak to oczekujac na zapowiadana przez USG coreczke, na porodowce odebral synka... a potem to juz i wiele z Was dopisalo swoje historie... Wiec teraz szukamy imion dla chlopca i nie nastawiamy sie na rozowa wyprawke ;)
 
My tez juz mamy imionka dla corci, hm no moj maz wybral pierwsze-Olimpia a ja drugie Majka.

Chyba ze wypadnie chlopak to sie zobaczy jeszcze.





Baby03e2.gif
 
A ty cytryna333 które imie wolisz??Ja niewiem jak swojego meza przekonac do imienia KARINA??przeciez jest ono takie sliczne :),masz jakis pomysł?
 
reklama
Moja córcia będzie miała na imię Weronika.....takie imię wybraliśmy z mężem jak był w wojsku w 94 roku....hihi..(i nie był wtedy jeszcze moim mężem) na drugie bedzie miała na imię Inez (to po hiszpańsku Agnieszka...a ja właśnie mam  na imię Agnieszka)..ale jakby się okzało ,że to chłopczyk choć nie powinno bo dwóch lekarzy potwierdziłlo ze to dziewczynka....(to ja chce Patryka...a mąż woli Oliviera.) wiec ktos bedzie musiał ustąpić...aha obydwojgu nam się podoba jeszcze Dorian...więc coś się znajdzie hihi POZDRAWIAM
 
Do góry