reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy

A mnie ogromnie trapi brak bólu piersi :( Wszystkie niemal dziewczyny na to narzekają a u mnie nic, nawet nie spuchły ani trochę.... tylko wieczorem są jakby odrobinę krąglejsze, ale chyba sobie to wmawiam. Jutro idę do ginekologia to wypytam moją Panią Ginekolog o to, ale wpadam już w paranoję...
 
reklama
A mnie ogromnie trapi brak bólu piersi :( Wszystkie niemal dziewczyny na to narzekają a u mnie nic, nawet nie spuchły ani trochę.... tylko wieczorem są jakby odrobinę krąglejsze, ale chyba sobie to wmawiam. Jutro idę do ginekologia to wypytam moją Panią Ginekolog o to, ale wpadam już w paranoję...
Nie no nie wytrzymam następna. .
Ale Ty nie jesteś kazda
Co chcesz mieć wszystkie objawy ciążowe? ? Kazda ciąża jest inna jedna ma objawy druga nie powinnas się cieszyć
Ja jestem w 28 tyg prawie i ani razu uwierz nie zabolaly mnie piersi od początku ciąży wiec wyluzuj bo oszalejesz
Tak samo jak jedna będzie miala duże a druga mimo ciazy nic jej nie urosna.
Jak czytań takie wypowiedzi to jakbym jakieś dziecko czytała.
Nie porównuj się do innych.
Ja jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży
Zawsze przed miesiaczka mnie bolały piersi lekko a przed tym jak robiłam test nie bolaly w ogóle i to mi dalo do myślenia ze może jednak jestem w ciąży jak jest odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
Nie no nie wytrzymam następna. .
Ale Ty nie jesteś kazda
Co chcesz mieć wszystkie objawy ciążowe? ? Kazda ciąża jest inna jedna ma objawy druga nie powinnas się cieszyć
Ja jestem w 28 tyg prawie i ani razu uwierz nie zabolaly mnie piersi od początku ciąży wiec wyluzuj bo oszalejesz
Tak samo jak jedna będzie miala duże a druga mimo ciazy nic jej nie urosna.
Jak czytań takie wypowiedzi to jakbym jakieś dziecko czytała.
Nie porównuj się do innych.
Ja jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży
Zawsze przed miesiaczka mnie bolały piersi lekko a przed tym jak robiłam test nie bolaly w ogóle i to mi dalo do myślenia ze może jednak jestem w ciąży jak jest odwrotnie.

Nie bulwersuj się tak, nie każda jest jak Ty, oazą spokoju i pełnią racjonalizmu. Ja jestem panikarą, i jestem teraz w wątku "obawy", piszę więc o moich obawach. A Ty, albo nie komentuj- jeśli Cię tak coś bulwersuje, albo odpowiadaj, ale bez unoszenia się nerwami :) większość z nas tych bojących się o wszystko oczekuje zrozumienia i otuchy, zwłaszcza od innych kobiet. Mężczyźni jednak są bardziej solidarni.
:wink:
 
Panikować można z innego powodu a nie ze cycki nie bola ;)
Ja tez jestem panikara ale sa gorsze problemy w ciazy niz to ze Cie cycki nie bola bo na pewno wszystko jest ok to nie jest objaw taki ze musi byc albo ze coś się dzieje
 
Olcia racja mnie też nie bolały za to pierwsze 3 miesiące zygalam dalej niż widziałam a krwotoki w obu ciazach miałam takie że nie dawali mi szans na szczęśliwe zakończenie. Także dziewczyny jak się dobrze czujecie to poprostu się tym cieszcie bądźcie czujne ale nie doszukujcie się bo nerwy dzidzi nie służą
 
Panikować można z innego powodu a nie ze cycki nie bola ;)
Ja tez jestem panikara ale sa gorsze problemy w ciazy niz to ze Cie cycki nie bola bo na pewno wszystko jest ok to nie jest objaw taki ze musi byc albo ze coś się dzieje
No roznie to bywa u mnoe w zeszlym roku nagle przestaly bolec piersi przestaly byc spochniete i okazalo sie ze ciaza obumarla teraz tez tak mialam i zaczelam panikowac bo sie balam zeby nie.bylo powtorki pobieglam.do.lekarza i dzieki bogu wszystko ok
 
Olcia racja mnie też nie bolały za to pierwsze 3 miesiące zygalam dalej niż widziałam a krwotoki w obu ciazach miałam takie że nie dawali mi szans na szczęśliwe zakończenie. Także dziewczyny jak się dobrze czujecie to poprostu się tym cieszcie bądźcie czujne ale nie doszukujcie się bo nerwy dzidzi nie służą
Nic dodać nic ująć:)
 
reklama
No roznie to bywa u mnoe w zeszlym roku nagle przestaly bolec piersi przestaly byc spochniete i okazalo sie ze ciaza obumarla teraz tez tak mialam i zaczelam panikowac bo sie balam zeby nie.bylo powtorki pobieglam.do.lekarza i dzieki bogu wszystko ok

Rozumiem kochana różnie bywa ale jak od początku nie bolaly to to trochę inaczej jest.
Ja nie mówie ze każdy ma byc oaza spokoju ale nauczyłam się ze sa naprawdę gorsze problemy i staram się nie panikowac z blahego powodu.
 
Do góry