reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Obejrzyj film „Trening BOX & PULSE - ćwiczenia dla kobiet w ciąży” w YouTube

Dagaa11

Fanka BB :)
Rozwiązania
0

Dziewczyny polecam na maksa! Te i inne treningi z tego kanału. Ćwicze od ponad tygidnia regularnie i chociaż mi się nie chce hehe, to czuje sie świetnie.
Ale jednak wydaje mi sie, ze to dla tych, które przed ciążą były aktywne fizycznie :)

reklama
G

gość 94049

Gość
O super! Spróbuje tego. Póki co orbitrek w ruchu. Jestem bardzo spragnionia aktywności, ale cierpliwie czekam. W międzyczasie zamknęli mój klub, w którym skałami na trampach, a 2 mięs później wprowadzili te zajęcia na fitnesie, który mam 5 min pieszo od domu : D Wiadomo, że od razu skakać nie będę po cc, alecmoze pół roku później już Tak. Chciałabym jeszcze bungee fitness w okolicy. Kto wie...

katkut3070

Rozwiązania
0
A ja codziennie planuje zacząć te ćwiczenia ale jakoś zebrać się nie mogę.. Usprawiedliwiam.sie tym że w ramach codziennego ruchu dzisiaj np zgrabilam pół ogródka jablek oczywiście zajęło mi to sporo czasu i teraz , w nagrodę leżę na kanapie i puszczam małej muzykę relaksująca

G

gość 94049

Gość
Fajny trening :) Jeszcze 15-20 min na orbim i wystarczy na dziś.
Dzięki Daga :)
Na sierpniowkach to ja zakladalam taki temat :D

Dagaa11

Rozwiązania
0
Fajny trening :) Jeszcze 15-20 min na orbim i wystarczy na dziś.
Dzięki Daga :)
Na sierpniowkach to ja zakladalam taki temat :D
Ciesze sie, że się podoba :) ja jesten z niego mega zadowolona, jest tego pełno na yt, ale ta babka jakoś najbardziej mi przypadła do gustu :)

G

gość 94049

Gość
W poprzedniej ciąży cwiczylam z Angelika Pióro, ale mi się przejadlo;)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry