reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obejrzyj film „Trening BOX & PULSE - ćwiczenia dla kobiet w ciąży” w YouTube

Dagaa11

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2017
Postów
3 518

Dziewczyny polecam na maksa! Te i inne treningi z tego kanału. Ćwicze od ponad tygidnia regularnie i chociaż mi się nie chce hehe, to czuje sie świetnie.
Ale jednak wydaje mi sie, ze to dla tych, które przed ciążą były aktywne fizycznie :)
 
reklama
O super! Spróbuje tego. Póki co orbitrek w ruchu. Jestem bardzo spragnionia aktywności, ale cierpliwie czekam. W międzyczasie zamknęli mój klub, w którym skałami na trampach, a 2 mięs później wprowadzili te zajęcia na fitnesie, który mam 5 min pieszo od domu : D Wiadomo, że od razu skakać nie będę po cc, alecmoze pół roku później już Tak. Chciałabym jeszcze bungee fitness w okolicy. Kto wie...
 
A ja codziennie planuje zacząć te ćwiczenia ale jakoś zebrać się nie mogę.. Usprawiedliwiam.sie tym że w ramach codziennego ruchu dzisiaj np zgrabilam pół ogródka jablek [emoji846]oczywiście zajęło mi to sporo czasu i teraz , w nagrodę leżę na kanapie i puszczam małej muzykę relaksująca [emoji846]
 
Fajny trening :) Jeszcze 15-20 min na orbim i wystarczy na dziś.
Dzięki Daga :)
Na sierpniowkach to ja zakladalam taki temat :D
Ciesze sie, że się podoba :) ja jesten z niego mega zadowolona, jest tego pełno na yt, ale ta babka jakoś najbardziej mi przypadła do gustu :)
 
reklama
Jeszxze znalazłam na tel mój zapomniany dodatek do treningu. Ćwiczenia na nóżki. Może ktoś skorzysta...
 

Załączniki

  • FB_IMG_1497557478938.jpg
    FB_IMG_1497557478938.jpg
    44,3 KB · Wyświetleń: 140
Do góry