reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy alergii w ciąży

agatella93dw

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
46
Czy są wśród Was takie, które przetrwały ciążę z objawami alergii, po odstawieniu leków bądź też takie, które te leki musiały przyjmować?
Szczerze powiem, że staram się odstawić, a w sumie to biorę co drugi dzień ten nieszczęsny Contrahist. Nie czuję się za dobrze, wszystko mnie swędzi... Wizyta u ginekologa w przyszłym tygodniu a takie odstawianie na własną rękę leku i wysypki mnie wykończą...
 
reklama
A wiesz na co masz alergię ? Ja z racji - azs przed ciążą używałam maści sterydowych - odstawiłam i było źle. Pomogły zamienniki kremy . Później pojawiło się uczulenie i od gin i lekarza rodzinnego miałam zgodę na zyrtec. Po zakończeniu objawów go odstawiałam. Ale to wszystko jest do konsultacji z lekarzem i zależy od indywidualnego przypadku.
 
A wiesz na co masz alergię ? Ja z racji - azs przed ciążą używałam maści sterydowych - odstawiłam i było źle. Pomogły zamienniki kremy . Później pojawiło się uczulenie i od gin i lekarza rodzinnego miałam zgodę na zyrtec. Po zakończeniu objawów go odstawiałam. Ale to wszystko jest do konsultacji z lekarzem i zależy od indywidualnego przypadku.
Wiem na co mam alergię, większość pokarmowa, nic z tych rzeczy nie jem. Testy miałam robione 5 lat temu i obawiam się że po prostu mogło coś nowego dojść...
 
reklama
reklama
Do góry