reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciążowe i ich brak

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Hej Kochane, powiedzcie mi jak to u was wyglądało na początku ciąży z objawami.. Ja 8t3d, przez 2tyg jadlam jak szalona, bol piersi, bole pleców wieczorami i potworne mdłości całymi dniami a dzisiaj jakos tak nic mi nie dolega, brzuch nie boli, plecy tez nie.. Panikuje.. Cos sie dzieje martwię sie, nic się nie dzieje tez sie martwię 😏 lekarz w pon.. Mam nadzieję ze usłyszę ❤️, vo ostatnio 6tc nie było 😔
 
reklama
Hej Kochane, powiedzcie mi jak to u was wyglądało na początku ciąży z objawami.. Ja 8t3d, przez 2tyg jadlam jak szalona, bol piersi, bole pleców wieczorami i potworne mdłości całymi dniami a dzisiaj jakos tak nic mi nie dolega, brzuch nie boli, plecy tez nie.. Panikuje.. Cos sie dzieje martwię sie, nic się nie dzieje tez sie martwię 😏 lekarz w pon.. Mam nadzieję ze usłyszę ❤️, vo ostatnio 6tc nie było 😔
Nie martw się na pewno wszystko jest ok, u mnie 15tydz minął i jak do tej pory wszystko super. Pierwsze dwanaście tygodni wgl bez objawów. Praktycznie jedyne co to odrzucilo mnie od jedzenia słodkiego oraz od ryb. Nic wiecej. Po tym czasie teraz może bardziej się czuje zmęczona. Muszę niektóre rzeczy robić na raty zwłaszcza po pracy . Każda inaczej przechodzi i w różnym czasie serduszko słychać u mnie w szóstym pierwszy raz usłyszeliśmy. 🙂🙂
 
Hej Kochane, powiedzcie mi jak to u was wyglądało na początku ciąży z objawami.. Ja 8t3d, przez 2tyg jadlam jak szalona, bol piersi, bole pleców wieczorami i potworne mdłości całymi dniami a dzisiaj jakos tak nic mi nie dolega, brzuch nie boli, plecy tez nie.. Panikuje.. Cos sie dzieje martwię sie, nic się nie dzieje tez sie martwię 😏 lekarz w pon.. Mam nadzieję ze usłyszę ❤️, vo ostatnio 6tc nie było 😔
Ja mialam przez 13 tyg bole piersi ,mdlosci ,bole plecow ,wyczulona na zapachy ,apetyt i 13 t1 plamienie przez dwa dni pozniej krwawienie i tydzien trwalo poronienie 😑. Ale kazdy przechodzi ciaze inaczej inni wymiotuja cala ciaze innym ustaja a inni w ogole nie maja .
 
Hej Kochane, powiedzcie mi jak to u was wyglądało na początku ciąży z objawami.. Ja 8t3d, przez 2tyg jadlam jak szalona, bol piersi, bole pleców wieczorami i potworne mdłości całymi dniami a dzisiaj jakos tak nic mi nie dolega, brzuch nie boli, plecy tez nie.. Panikuje.. Cos sie dzieje martwię sie, nic się nie dzieje tez sie martwię 😏 lekarz w pon.. Mam nadzieję ze usłyszę ❤️, vo ostatnio 6tc nie było 😔
Ja jakoś nie miałam objawów np mdłości spokojnie przechodziłam każda ciąże🙂wiesz to zależy kiedy miałaś owulację może się przesunęła ja akurat w 6tyg słyszałam serduszko 🙂
 
Do góry