reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciążowe

Hej kobietki. Mam 24 lata. Od grudnia staramy sie o dziecko. Moje cykle sa zawsze 28 dni. Jak w zegarku co miesiac. 11 kwietnia mialam owulacje. Mielismy stosunek co mniej wiecej co 2 dzien.. 10 kwietnia kiedy poczulam lekki bol lewego jajnika znow sie kochalismy.
Prakrycznie od kilku dni mam naprawde powiekszone piersi.. bola raz mniej raz wiecej. Czuje lekki bol podbrzusza. Bardzk czesto lewego jajnika. Dzis wyczytalam ze po zaplodnieniu wargi sromowe zmieniaja kolor na bardziej siny. I szczerze nigdy nie zwracalam usati na ich kolor. Ale patrzac na nie dzisiaj... sa naprawde sine.
I do tego wszystkiego czuje sie naprawde zmeczona. I od 2 dni nie moge spac w nocy.
Oczywiscie poczekam do 25 kwietnia.. termin miesiaczki. Ale naprawde mam nadzieje ze sie udalo.
Zdaje sobie sprawe ze moga byc to tylko moje urojenia.
Jak myslicie?
PS. Moje piersi sa naprawde wielkie
Pozdrawiam serdecznie ;)
Kochana, dobrze że planujesz testować dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Objawy wczesnej ciąży i objawy PMS mogą być do siebie bardzo podobne. Co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, faktycznie kolor warg zmienia się na specyficzny, lekko siny, sama takie miałam, dodatkowo w bardzo wczesnej ciąży (moje cykle były 23dniowe, dowiedziałam się o ciąży w 24 dniu cyklu więc w trzecim tygodniu) spałam bardzo dużo i bardzo mocno, byłam wiecznie zmęczona, w pracy głowa leciała mi na komputer. Za to piersi jak nie miałam przed ciążą, tak we wczesnej ciąży nadal ich nie było. Trzymam kciuki 💪
 
reklama
Hej kobietki. Mam 24 lata. Od grudnia staramy sie o dziecko. Moje cykle sa zawsze 28 dni. Jak w zegarku co miesiac. 11 kwietnia mialam owulacje. Mielismy stosunek co mniej wiecej co 2 dzien.. 10 kwietnia kiedy poczulam lekki bol lewego jajnika znow sie kochalismy.
Prakrycznie od kilku dni mam naprawde powiekszone piersi.. bola raz mniej raz wiecej. Czuje lekki bol podbrzusza. Bardzk czesto lewego jajnika. Dzis wyczytalam ze po zaplodnieniu wargi sromowe zmieniaja kolor na bardziej siny. I szczerze nigdy nie zwracalam usati na ich kolor. Ale patrzac na nie dzisiaj... sa naprawde sine.
I do tego wszystkiego czuje sie naprawde zmeczona. I od 2 dni nie moge spac w nocy.
Oczywiscie poczekam do 25 kwietnia.. termin miesiaczki. Ale naprawde mam nadzieje ze sie udalo.
Zdaje sobie sprawe ze moga byc to tylko moje urojenia.
Jak myslicie?
PS. Moje piersi sa naprawde wielkie
Pozdrawiam serdecznie ;)
Życzę Ci aby to była ciąża, ale grubo za wcześnie na objawy, i wiem że jak si3 bardzo chce ,to się wszystko wmowi, wiem bo przez 2 lata się starałam 😉 trzymam kciuki
 
Życzę Ci aby to była ciąża, ale grubo za wcześnie na objawy, i wiem że jak si3 bardzo chce ,to się wszystko wmowi, wiem bo przez 2 lata się starałam 😉 trzymam kciuki
Ja wiem ze moga to byc moja wyobraznia. Ale tym razem naprawde wydaje mi sie ze nigdy tak nie mialam... zauwazylam nawet ze wyszly mi nawet troche rozstepy na piersiach. Za kazdym razem kiedy dotykam je... skutki staja o bola. Nie wiem jak to dobrze opisac.
I mam sluz taki kremowy.. wydaje sie ze z dnia na dzien jest go coraz wiecej..
Nie moge sie juz doczekac terminu miesiaczki :)
 
Ja wiem ze moga to byc moja wyobraznia. Ale tym razem naprawde wydaje mi sie ze nigdy tak nie mialam... zauwazylam nawet ze wyszly mi nawet troche rozstepy na piersiach. Za kazdym razem kiedy dotykam je... skutki staja o bola. Nie wiem jak to dobrze opisac.
I mam sluz taki kremowy.. wydaje sie ze z dnia na dzien jest go coraz wiecej..
Nie moge sie juz doczekac terminu miesiaczki :)
To dobrze wróży 😉 ja w mojej 3 udanej ciazy, nie miałam nic ,oprócz sluzu ,i czasem kulujacego jajnika, ale każda kobieta inna
 
Jajnik tydzień przed @ a sluz jakoś w okolicy @
Ja czuje wigotno od owulacji... ale od kilku dni musze nawet uzywac wkladek... i naprawde wydaje mi sie ze jest go coraz wiecej. I od zakonczenia owylacji ciagle bola mnie piersi od bolkow. Zazwyczaj bolaly mnie 1 dzien przed miesiaczka. I dzis doszly do tego sutki. Doslownie czuje jak bola kiedy dotykaja koszulki. W stanik juz mi nie wchodza. Musze kupic nowe. Ale musze poczekac ad otworza sklepy. Mieszkam we wloszech.. i tutaj jest sytuacja tragiczna.
 
Zazdroszczę braku objawów :( mi ból piersi i podbrzusza praktycznie przeszedł, ale non stop mam nudności. Caaaaly dzień. Oszaleć idzie.. nic nie mogę jeść..
 
Dzis zauwazylam wiecej sluzu.. i nabral konsystencje troche rozciagliwa.. . kolor bialy kremowy. Miesiaczka dopiero 25 kwietnia...
Co to moze oznaczac? Macie tak przed miesiaczka? Czy jest mozliwosc ze jednak zaszlam w ciaze?
Dodam ze piersi wciaz bola... i sutki sa bardzo wrazliwe. I czasami lekki bol podbrzusza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzis zauwazylam wiecej sluzu.. i nabral konsystencje troche rozciagliwa.. . kolor bialy kremowy. Miesiaczka dopiero 25 kwietnia...
Co to moze oznaczac? Macie tak przed miesiaczka? Czy jest mozliwosc ze jednak zaszlam w ciaze?
Dodam ze piersi wciaz bola... i sutki sa bardzo wrazliwe. I czasami lekki bol podbrzusza.
Takie rzeczy dzieją się tez przed okresem, robiłaś test?
 
Do góry