reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciążowe

Okres mial byc wczoraj. Dalej go nie widze :) i oby tak zostalo.
Mozecie mi doradzic czy lepiej poczekac do jutrzejszego poranka.. czy moge nawet dzis wieczorem zrobic test?
Różnie to bywa, ja zrobiłam w 24 dniu cyklu przy 23dniowych, czyli jeden dzień spóźnienia po południu, czułość 10, i już wyszła taka kreska. Nie ma reguły bo betaHCG różnie rośnie, może być ciut za niska w popołudniowym moczu. Ja nie wytrzymałam do rana 🙈
 

Załączniki

  • DFC0D135-9334-4AD8-9AEC-51E37B66CF78.jpeg
    DFC0D135-9334-4AD8-9AEC-51E37B66CF78.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 78
reklama
Różnie to bywa, ja zrobiłam w 24 dniu cyklu przy 23dniowych, czyli jeden dzień spóźnienia po południu, czułość 10, i już wyszła taka kreska. Nie ma reguły bo betaHCG różnie rośnie, może być ciut za niska w popołudniowym moczu. Ja nie wytrzymałam do rana 🙈
No wlasnie ja juz caly dzien o tym mysle i co chwile latam do lazienki czy czasami nie przyszedl mi okres. Czasami wraca mi te klucie w jajnikach... raz z prawij.. raz z lewej. I tak pod strachem siedze caly dzien. 😅
 
No wlasnie ja juz caly dzien o tym mysle i co chwile latam do lazienki czy czasami nie przyszedl mi okres. Czadami wraca mi te klucie w jajnikach... raz z prawij.. raz z lewej. I tak pod strachem siedze caly dzien. 😅
To rób 🤷‍♀️ Ja już dzień przed co chwila biegałam do łazienki bo naprawdę czułam że za chwilę dostanę okres 🙈
 
Jak masz w domu 2 testy ,to rób jeden już ,i nie trzymaj nas w niepewności ha ha , ja tak samo ciągle do wc biegałem, bo czuła że dostałam @ a tu nic ,tylko sluz ,i kłucie jajnikow ,jak u Ciebie raz jednego raz drugiego, czasem jak strzyklo to się nie mogłam wyprostować, i nie wiedzialam o co chodzi, bo nigdy tak nie miałam
 
reklama
Do góry