reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciążowe

Ankaaa88

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2020
Postów
19
Hej! Aktualnie jestem w 7tc, poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w grudniu 2019r., może dlatego jestem przewrażliwiona. Od początku obecnej ciąży miałam dolegliwości bólowe podbrzusza, od 2 dni zupełnie ustąpiły, boję się, że to moze zwiastować najgorsze :( jestem po usg 1.04, była obecna akcja serca. Proszę powiedzcie mi jakie Wy macie doświadczenia, czy bóle miałyście codziennie?
 
reklama
Hej! Aktualnie jestem w 7tc, poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w grudniu 2019r., może dlatego jestem przewrażliwiona. Od początku obecnej ciąży miałam dolegliwości bólowe podbrzusza, od 2 dni zupełnie ustąpiły, boję się, że to moze zwiastować najgorsze :( jestem po usg 1.04, była obecna akcja serca. Proszę powiedzcie mi jakie Wy macie doświadczenia, czy bóle miałyście codziennie?
Nie miałam całego zestawu dolegliwości w pierwszym trymestrze, bywały dni, że nie miałam mdłości (w sumie wymiotowałam kilka razy), nie wspominając o jakimkolwiek bólu związanym z rozciąganiem. Też się martwiłam, ale czytałam tutaj dużo wpisów na ten temat, objawy mogą pojawiać się falowo, nie powinno nas to mocno niepokoić chociażby ze względu na to, że stres nam w ciąży zwyczajnie szkodzi.
 
Ja objawów nie miałam wcale, czasem jajniki zaklul i tyle , nie Martw się ,ja 2 razy poronilam , i wtedy miałam objawy ,a w zdrowej ciąży żadnych
 
Hej! Aktualnie jestem w 7tc, poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w grudniu 2019r., może dlatego jestem przewrażliwiona. Od początku obecnej ciąży miałam dolegliwości bólowe podbrzusza, od 2 dni zupełnie ustąpiły, boję się, że to moze zwiastować najgorsze :( jestem po usg 1.04, była obecna akcja serca. Proszę powiedzcie mi jakie Wy macie doświadczenia, czy bóle miałyście codziennie?
Bolą Cie piersi?
 
Hej! Aktualnie jestem w 7tc, poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w grudniu 2019r., może dlatego jestem przewrażliwiona. Od początku obecnej ciąży miałam dolegliwości bólowe podbrzusza, od 2 dni zupełnie ustąpiły, boję się, że to moze zwiastować najgorsze :( jestem po usg 1.04, była obecna akcja serca. Proszę powiedzcie mi jakie Wy macie doświadczenia, czy bóle miałyście codziennie?
Ja jestem w młodszej ciąży i czasami czuję ból podbrzusza no i często siusiam i to chyba na tyle moich objawów no i oczywiście brak miesiączki [emoji3059] we wcześniejszych 3 ciazach nie miałam żadnych objawów nawet testy ciążowe mi nie wychodziły i w terminach miesiączki krwawiłam. A w czwartej ciąży miesiączka mi się zatrzymała ale było puste jajo plodowe no i żaden test tego nie pokazał. Nie przejmuj się to że nie masz objawów ciąży bo to o niczym nie znaczy.
 
Hej kochane.. Krótko o mnie mam 25 lat z mężem staramy się o kolejne dziecka.. A więc mam córkę 4 letnia a za mną też są 4 poronienia 😔 daliśmy siebie spokój 2 lata w tym miesiącu zaczęliśmy znów próbować a więc to jest mój 21 dc rwia mnie piersi na piersiach są widoczne żyły biały śluz ale bardziej takie nitki niz wodnisty...
Sama już warjuje I nie wiem czy sobie wkrencam czy nie pomóżcie jak to było u was...
 
reklama
Do góry