reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży w 7 tygodniu

Bakemp89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Maj 2022
Postów
44
Cześć,
Jestem w bliźniaczej ciąży - wg ostatniej miesiączki dziś jest 7 tydzień i 2 dni. Miałam małe nudności, duszno tylko przez tydzień i bardzo mi się chciało spać. Jednak od poniedziałku nie czuje objawów ciąży. Nie mam nudności, nie jest mi duszno. Zaczynam sobie wkręcać że coś jest nie tak. Wizytę miałam 1.5 tygodnia temu- serduszka biły. Kolejną wizytę mam w poniedziałek. Martwię się tym bo zawsze myślałam że przy ciąży bliźniaczej objawy są mocno nasilone. (Mam już jednego syna i gdy byłam w ciąży dokuczały mi też tylko małe nudności) martwię się że coś jest nie tak
 
reklama
Ciesz się że ich nie masz ☺️ ja wymiotowałam do 16tyg. ciąży i to praktycznie po wszystkim 🫣 nawet wymioty prowokował płyn do prania i płukania ... plus od 10tyg. doszedł ślinotok i trwał do 18tyg. to było straszne, jak sobie teraz o tym przypomnę to śmiać mi się z tego chce, moj synek zaraz ma 10m ☺️
Życzę Ci spokojnej i zdrowej ciąży, niech bąbelki rosną 😘
 
Tak tak cieszę się że nie było źle, ale jednocześnie się martwię że nagle zniknęły objawy. A jak to większość przyszłych mam - zaczyna się przy różnych okazjach panikować
 
Znam ten strach. Od 6 tygodnia męczyły mnie okropne wymioty całymi dniami, a nagle wstałam pewnego dnia (jakoś w 8 tc) i nie było mi nic. Oczywiście wcale się nie cieszyłam tylko zaczęłam martwić. Przez cały dzień mogłam zjeść wszystko i nawet mdłości nie było, piersi też przestały boleć. Następnego dnia gdy znowu wstałam i czułam się dobrze to już była panika. Mąż wrócił z nocki a ja ryczałam jak bóbr. Mój strach potrwał do południa, kiedy zwróciłam całe pierwsze i drugie śniadanie. To dziwne uczucie, ale nigdy nie pomyślałabym, że będę tak cieszyć się z wymiotów jak wtedy. Okazało się, że po prostu czasem zanikały. W 11 tc przeszły i znowu wróciły w 13.
Ten strach zawsze nam mamusiom będzie towarzyszył i nie da się cieszyć, że można wytchnąć przez dwa dni, bo przecież to dzidziusie są najważniejsze, a my z tymi mdłościami sobie poradzimy.
Musisz poczekać na badanie i bądź dobrej myśli ❤️
 
Hej
Nie martw się na zapas. Mówisz, że serduszka biły i tej myśli się trzymaj.
Ja nie miałam żadnych wczesnych objawów ciąży. Ani nudności, ani wymiotów, ani istotnie powiększonych piersi. NIC, a urodziłam córeczkę.
Będzie dobrze. Bądź dzielna.
 
Najważniejsze że nic niepokojącego się nie dzieje:) Objawy mogą być lub nie to żadnej wyznacznik. Może jesteś tą farciarą której objawy nie dadzą w kość:)? Pozdrawia mama bliźniąt która w ciąży umierała dosłownie i do nie wiem już którego miesiąca chodziła wszędzie z siatką😛
 
Ja w ciąży bliźniaczej pierwsze objawy dostałam w 8 tc, mega senność i lekkie mdłości ale tylko na określone zapachy, oprócz tego doszła tylko zgaga i opuchlizna nóg w 3 trymestrze. Pracowałam do 30 tc. Im mniej objawów tym lepsza jakość życia dla Ciebie 😉 objawy bądź ich brak nie są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciąży. Moja siostra z jednym i drugim dzieckiem miała takie same objawy, pierwsza ciąża książkowa, druga zagrożona....
 
reklama
Do góry