reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka 6/7 tc

@Stara Pierwiastka Ale lekarz widział pęcherzyk ciążowy w macicy, a nie pęcherzyk w jajniku, z którego uwalnia się komórka jajowa. A pęcherzyk ciążowy pojawia się w macicy w becie 1000-1500. Zatem ja też bym się nie nastawiała na pozytywne zakończenie... Bo pęcherzyk jest, ale beta jest niższa niż te wartości, więc zapewne spada...
Też na początku tak to zrozumiałam,ale wcześniej ktoś pytał o owulacje i autorka pytania była u ginekologa 2 lutego i pęcherzyk miał 19 mm. Mniemam, że chodziło właśnie o owulacje.
 
reklama
Też na początku tak to zrozumiałam,ale wcześniej ktoś pytał o owulacje i autorka pytania była u ginekologa 2 lutego i pęcherzyk miał 19 mm. Mniemam, że chodziło właśnie o owulacje.
A o tym nie pomyślałam :D
Niemniej jednak na załączonym zdjęciu jest pęcherzyk w macicy ;-)
 
Skoro widać u Ciebie pęcherzyk to beta musiała już wynosić pow 1000. Moim zdaniem beta u Ciebie już spada skoro przy wartości niecałe 700 widać go i tak. Ponadto na ten tydzień jej wartość jest niska.
Ja miałam pęcherzyk bez zarodka i tak już zostało, w 9 tygodniu miałam łyzeczkowanie.
 
Niestety tak, jak piszą dziewczyny - na logikę nie wygląda to dobrze, ale wiadomo, nadzieja umiera ostatnia.
Powtórz betę i będziesz wiedzieć, na czym stoisz.
 
reklama
Ja miałam pęcherzyk przy 800 z zarysem ciałka żółtego. Dopiero przy prawie 3000 jakoś tak już pikanie było. Dlatego napisałam, ciąża to nie matematyka. Na wczesnym etapie to każdy dzień przynosi zmiany. Bhcg wyjaśni sytuację. I fakt. Nadzieja zawsze umiera ostatnia. Cierpliwie musi dziewczyna czekać
 
Do góry