reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży...?!

reklama
U mnie plamienie implantacyjne, dużo dużo białego sluzu, piersi mnie tak po bokach dziwnie pobolewaly
Jednego dnia miałam tak potworna migrene że aż płakałam z bólu.
A pomarańcze mogłam jeść tonami.
Pomyślałam że kurde chyba w ciąży jestem tylko jak skoro anty biorę. Mój D mnie wysmial. Że głupot wymyślam. A tu jednak rację miałam i mam swojego roczniaka:)

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Hej dziewczyny.. Chciałam się was zapytać jakie małyście objawy ciąży? Nie pytam tu o te czysto logiczne jak brak miesiączki czy mdłości.. Chodzi mi bardziej o takie rzadko spotykane, możliwe że jeszcze przed terminem @..? Czy już wtedy któraś z was wiedziała że może być w ciąży? Czy jakoś specjalnie któraś z was odczuła moment zagnieżdżenia zarodka (prócz plamienia) i zaświtała jej lampka że może właśnie być w ciąży.. Albo jakaś jednodniowa temperatura a może bardziej stan podgorączkowy.. Sama nie wiem.

Rzadko spotykane symptomy ciąży które później właśnie jak nie przyszła @ stały się dla was jasne..

27.06.17 Anastazja [*]

Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Wiem, że to co napisze wyda się śmieszne ale cóż tak było...zaczęła mnie boleć prawa ósemka, test owulacyjny wyszedł mocno dodatni, gdzie byłam pewna ,że owu już była...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I to było to [emoji14]

p19u3e3kmsv7klfj.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
O gratulacje :). Ja wczoraj właśnie miałam stan podgoraczkowy, a cały tydzień jak nigdy jest mi gorąco. Nie wiedziałam ze to może być obajw implantacji w sumie jestem 7 dni po owu :)
 
reklama
Do góry